مشاوره و سفارشات : 09136544566

» ماساژ روغن گیاهی راهی برای بهبود بیماری ها

خرید روغن گیاهی ماساژ برای بهبود بیماری ها

بر اساس تحقیقات انجام شده ماساژ و ماساژ درمانی یکی از مسائلی است که دارای قدمت زیادی می باشد و برای درمان بیشتر بیماری ها از ان استفاده می کرده اند و امروزه نیز با پیروی از گذشتگان خود از این روش استفاده می کنند . روغن های زیادی برای ماساژ وجود دارد که هر کسی آن ها را نمی شناسد و با فواید و ویژگی های آن آشناییتی ندارد ما در این مقاله می خواهیم در مورد ماساژ روغن گیاهی راهی برای بهبود بیماری ها سخن بگوییم تا شما بیشتر با این روش درمان آشنا شوید . نکاتی که باید در مورد روغن های ماساژ گیاهی بدانید این است که هر روغن ماساژ برای انجام چه کاری مفید تر است و نحوه عملکرد آن چیست .

ماساژ درمانی چگونه اثر می کند ؟
موردی که درباره روغن های ماساژ وجود دارد این است که بیشتر ماساژ ها یک مکانسیم مشابه بر روی بدن تاثیر می گذارد . به طور کلی زمانی که یک ماهیچه بیش از حد فعالیت کند باعث می شود که مواد زائد را که می توانند  موجب درد گرفتی و ... شود ماساژ دادن با روغن های ماساژ گیاهی به طور خاص موجب می شود که گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود می بخشد . همچنین عضلات در حال کشش می توانند به رگ های عصبی فشار آورده و با محدود کردن جریان خون باعث ایجاد درد می شوند . با ماساژ دادن منطقه مورد اثر به مرور فشار عضله از روی رگ های عصبی را بر می دارد و درد کاهش می یابد .

در جلسه ماساژ درمانی چه اتفاقی رخ می دهد ؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مورد به نوع ماساژی که می خواهید دریافت کنید بر می گردد برای مثال ما برای شما ماساژ سوئدی را بیان خواهیم کرد .در برخورد اول احتمالا ماساژور از سابقه پزشکی شما سوال خواهد کرد و پس از این که اطلاعاتی را در  مورد وضعیت جسمی و زندگی شما شامل : میزان استرس و ... به دست آورد مسئله این که شما به دنبال چه درمانی هستید مطرح می شود . اتاقی که ماساژ درمانی در آن صورت می گیرد به طور مشخص و ثابت گرم و دارای نور ملایم می باشد . معمولا برای مالش و ماساژ پوست از اسانسهای روغنی برای بالا بردن کیفیت و بهتر شدن ماساژ استفاده می گردد . متخصصین ماساژ سوئدی ممکن است که انواع ضربه ها و تکنیک های مختلف را استفاده کنند . یکی از توصیه هایی که در زمان ماساژ برای شما داریم این است که هر گاه احساس ناراحتی و درد داشتید ماساژور را مطلع سازید . معمولا یک جلسه ماساژ جلسه ماساژ بین 30 تا 90 دقیقه انجام گیرد . تعداد جلساتی که برای ماساژ درمانی در نظر گرفته می شود متغیر می باشد و برای هر فرد بر اساس میزان درمان و بیماری که دارد تعیین می شود . برای این که بتوانید استرس خود را کاهش دهید و آن را کنترل کنید هفته ای یک بار برای شما توصیه می شود .

چه تحقیقات و مطالعاتی در مورد ماساز درمانی موجود است ؟
بر اساس تحقیقات انجام شده برای ماساژ درمانی اثرات مثبتی از جمله : بهبود گردش خون تا بهبود متابولیسم در کتاب ها و مقاله های معتبر ذکر شده است . همچنین از ماساژ درمانی سوئدی برای کاهش درد عضلانی ، کاهش استرس و بهبود ایمنی استفاده شده است که تا میزان زیادی در بیشتر افراد موثر بوده است . هنوز در مورد خواص روغن های ماساژ گیاهی برای ضد استرس به صورت علمی جایی ثبت نشده است اما افرادی که از ماساژ درمانی برای بهبود بیماری های خود استفاده می کنند کمتر دچار استرس می شوند . گرچه بررسی های كنترل شده زیادی در مورد ماساژ درمانی لازم است ، اما یافته ها شامل موارد زیر می باشد:بیشتر بیمارانی که در بیمارستان ها به آن ها ماساژ داده شده است بهبودی خود را سریع تر به دست آورده اند و تغیرات مثبتی در خلق و خوی آن ها دیده می شود . بیمارانی که دارای درد پشت مزمن می باشند پس از دو جلسه ماساژ درمانی به مدت 30 دقیقه در هفته پس از یک ماه کاهش درد ، افسردگی را در خود مشاهده کرده اند .

موارد احتیاط در ماساژدرمانی چیست؟
در صورتی که احساس کردید دارای هر کدام از موارد همچون : تب ، عفونت و .... هستید از ماساژ درمانی اجتناب کنید . هنگامی که بر روی پوست خود دچار زخم ، سوختگی و یا جراحت می باشید پوست خود را ماساژ ندهید . در صورت رگ به رگ شدن یا کوفتگی در بدن خود ماساژ را به 24 ساعت تاخیر بیاندازید . در صورت ابتلا بودن به یک بیماری مزمن حتما قبل از ماساژ با پزشک خود مشورت های لازم را انجام دهید . اگر باردار هستید به ماساژور خود اطلاع دهید زیرا برخی از انواع ماساژ در بعضی از نواحی دچار زایمان زودرس خواهید شد .

خرید بهترین روغن های ماساژ گیاهی برای بهبود انواع بیماری ها
بهترین روغن های ماساژ طبیعی را می توانید در مجموعه اسپرتر کالا مشاهده و خریداری کنید . انواع روغن های ماساژ در این مجموعه تولید می شوند مانند روغن ماساژ گیاهی نارگیل ، روغن ماساژ گیاهی زیتون ، روغن های ماساژ گیاهی کرچک و ... را تولید می کند . این روغن های ماساژ هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده از این روغن های ماساژ استفاده کنید . روغن های ماساژگیاهی اسپرترکالا را می توانید با مراجعه به وب سایت اسپرتر کالا خریداری کنید . این مجموعه دارای نماد های لازم برای دریافت و جلب رضایت شما مشتریان را دارد و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی وجود ندارد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره فروشگاه اسپرتر کالا
•  ارسال سریع روغن های گیاهی و تجهیزات ورزشی
•  حریم شخصی
•  بهترین قیمت روغن های گیاهی ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  قوانین و مقررات
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی