مشاوره و سفارشات : 09136544566

» دیسک کمر را در خانه درمان کنید

روغن گیاهی ماساژ برای دیسک کمر

کمر انسان در حقیقت از 5 مهره استخوانی تشکیل شده است . در بین مهره های ساختمانی از غضروف ها وجود دارند که دیسک کمر نامیده می شوند . در واقع بیماری دیسک کمر بیشتر در افراد میان سال و کهن سال دیده می شود . شایع ترین این بیماری در افرادی می باشد که در دهه سوم و چهارم ( یعنی میان 30 الی 40 سالگی ) زندگی خود می باشند . درادامه سعی داریم که شما را با کار های دیسک کمر , علائم بروز دیسک کمر ، درمان دیسک کمر به روش خانگی و .... آشنا کنیم .

کار دیسک کمر چیست ؟
1- دیسک کمر به ما این امکان را می دهد که بتوانیم جلو و عقب و چپ و راست بشویم و بتوانیم خم شویم ، بچرخیم و کمر خود را به حرکت در آوریم ؛ به واقع دیسک کمر یک بلبرینگ زنده می باشد .
2- دیسک کمر همانند کمک فنر عمل می کند یعنی از تمامی ضربه های وارد شده به کمر و ستون فقزات جلوگیری می کند که باعث می شود ما به طور یکنواخت راه برویم .
3- در واقع زمانی که ما اجسام سنگین را بلند می کنیم فشاری را به دیسک که ساختمانی می باشد که قابل فشردن است ، فشار وارد می کنیم که درنتیجه از مهره هایی که قابل فشردن نمی باشد محافظت کرده و از شکستگی آن ها پیشگیری می کند .
4- دیسک ها مانند اهرم های کوچکی در بین ستون فقرات کمر عمل می کنند که باعث می شود ما بتوانیم به راحتی اجسام سنگین را بلند کنیم .

علائم بیماری دیسک کمر چیست ؟
علامت های بیماری دیسک کمر به چند دسته تقسیم بندی می شود :
1)  کمر درد یکی از علائم دیسک کمر می باشد .
2) ایجاد درد در قسمت های اندام تحتانی که اصطلاحا به آن درد های سیاتیکی نیز می گویند .
3) علائم عصبی حسی مانند گزگز کردن و سوزش و به خواب رفتن تمامی اندام های تحتانی و یا ایجاد بی حسی در قسمت هایی از اندام تحتانی بدن .
4) بروز اختلالات حرکتی که ضعیف شدن عضلات اندام های تحتانی شامل آن می شود .
5) فرد دچار سندروم اسب می شود . سندروم اسب به معنی این است که تمامی اندام های تحتانی از کار می افتد و فرد دچار بی اختیاری و یا عدم توانایی در انجام دادن برخی از امور زندگی مثل ادرار کردن را از دست می دهد .

درمان دیسک کمر به روش طب سنتی با روغن های گیاهی مخصوص ماساژ
یکی از رایج ترین درمان دیسک کمر ، تجویز پزشکان به عمل جراحی می باشد . اما امروزه عمل جراحی زیاد توصیه نمی شود و راه کار ها و درمان های سنتی به افراد توصیه می شود که هم موثر تر و هم عوارض بسیار بسیار کم تری را در مقایسه با عمل جراحی دارد و مصرف دارو های گیاهی ممکن است در ابتدا طول درمان را زیاد کند اما بعد از درمان عوارض جانبی برای فرد به وجود نمی آید اما در مقابل عمل جراحی به راحتی صورت می گیرد اما مراقبت های بعد از عمل بسیار جدی می باشد و عوارضی را نیز برای بیماران مبتلا به دیسک کمر به وجود خوهد آورد . 
1) روغن گیاهی مخصوص ماساژ بابونه : روغن گیاهی ماساژ یکی از روغن هایی می باشد که از گیاه بابونه تهیه شده که دارای ترکیبات سیمیایی به نام فلاونوئید و پرونوئید می باشد که این مواد همان خاصیت های دارویی می باشد که گیاه بابونه در خود دارد . این روغن به دلیل خاصیت ضد التهابی که دارد ، سالیان سال است که برای کمر درد مورد استفاده قرار می گرفته است و هم چنان که تحقیقات علمی ثابت کرده است که روغن گیاهی مخصوص ماساژ بابونه اصل برای درمان کمردرد به ویژه درمان درد در قسمت های پایینی کمر یا همان دیسک کمر بسیار موثر است و کمک فراوانی میکند .
2) روغن گیاهی لاوندر مخصوص ماساژ : این روغن یکی از روغن هایی میباشد که علاوه بر درمان کمر درد خاصیت های بسیاری هم چون درمان ریزش مو ، اضطراب ، درمان افسردگی و کاهش سردرد را نیز دارد . از روغن ماساژ لاوندر هم برای درمان های مقطعی و هم برای درمان های مزمن نیز می توان از آن استفاده نمود .
3) روغن ماساژ زنجبیل گیاهی اصل : روغن زنجبیل ارگانیک از روغن هایی می باشد که خاصیت ضد التهابی دارد . از این روغن برای درمان کمر درد و دیسک کمر استفاده می کنند . ویژگی ضد التهابی روغن مخصوص ماساژ زنجبیل طبیعی سبب شده تا علاوه بر درمان درد کمر ، تورم های ناشی از آن را هم کاهش دهد و درمان کند .
4) روغن گیاهی اکالیپتوس مخصوص ماساژ : روغن ماساژ اکالیپتوس از روغن هایی می باشد که به صورت آنی و فوری درد های ایجاد شده در ماهیچه ها ، مفاصل و کمر را تسکین می دهد . خاصیت ضد التهابی این روغن هم بسیار قوی بوده که علاوه بر درمان کمر درد می تواند آرتروز را هم درمان کند .

خرید اینترنتی انواع روغن های گیاهی اصل ماساژ از فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا
یکی از مزیت های خرید اینترنتی محصولات ، صرفه جویی در وقت و زمان افرادی می باشد که مشغله های کاری زیادی که دارند نمی گذارند به شکل حضوری خرید های خود را انجام دهند ؛ در همین راستا خرید اینترنتی محصولات برای این افراد یکی از شاخصه های مهم برای آن ها در زندگی می باشد . به همین دلیل است که بسیاری از فروشگاه ها در کنار خرید حضوری که دارند ، خرید اینترنتی را نیز به فروش محصولات شان اضافه کرده اند تا مشتریان را از خود راضی نگه دارند .
 یکی از فروشگاه های اینترنتی که در زمینه انواع روغن های ماساژ فعالیت می کند ، فروشگاه اسپرتر کالا می باشد . این فروشگاه به طور کلی در زمینه ارائه خدمات ماساژ درمانی و آموزش تخصصی ماساژ فعالیت می کند و هم دارای با کیفیت ترین روغن های مخصوص ماساژ طبیعی برای درمان انواع بیماری های مختلف می باشد . شما عزیزا می توانید برای خرید هر یک از روغن های ماساژ گیاهی به فروشگاه اسپرترکالا مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت روغن ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  حمل و نقل و عودت
•  قوانین و مقررات
•  ارسال سریع روغن های گیاهی و تجهیزات ورزشی
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی