مشاوره و سفارشات : 09136544566

» درمان سردرد با روغن ماساژ گیاهی ، لطفا مسکن های شیمیایی را دور بریزید

خرید روغن گیاهی ماساژ برای سردرد

یکی از درد هایی که انسان تحمل کردن آن برایش مشکل و خیلی سخت است ، سردرد می باشد . سردرد یکی از درد هایی می باشدکه در اثر عواملی هم چون کم خوابی یا بی خوابی های پی در پی ، خوردن مواد غذایی که طبع آن ها سرد است ، قرار گرفتن در سرما در وجود داشتن سینوزیت و بسیاری دیگر از عوامل می باشد که افراد دچار دردسر می شوند . راه هایی پیشگیری و یا درمان سردرد گوناگون می باشد ؛ به عنوان مثال یکی از راه کار ها این است که از خوردن غذاهای سرد خودداری کنیم ، خوردن داروهای مسکن و آرام بخش در وجود داشتن سردرد ، خواب کافی ، خوردن دمنوش ها و عرق های گیاهی که آرام بخش هستند و ... است که باعث می شود افراد کم تر دچار سردرد شوند . امروزه راه کار جدید برای درمان سردرد به وجود آمده که بسیاری از افراد به سمت این راه گرایش پیدا کرده اند . ماساژ دادن سر با استفاده از روغن های ماساژ گیاهی درجه یک که باعث کاهش و برطرف کردن سردرد خواهد شد . ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین روغن های گیاهی ماساژ را که برای درمان سردرد موثر و مفید می باشند را نام ببریم تا شما اطلاعات کافی را داشته باشید تا زمانی که مبتلا به سردرد شدید یا کم شدید بدانید چه روغنی را استفاده کنید .

انواع روغن های ماساژ گیاهی مناسب برای درمان سردرد
هنوز بسیاری از افراد نمی دانند که بسیاری از روغن های گیاهی ماساژ وجود دارند که می تواند تاثیر بسیار زیادی برای درمان سردرد هایشان داشته باشند و به سمت داروهای شیمیایی بیشتر می روند . در این جا خواهشی که از شما عزیزان داریم این است که زمانی که دچار سردرد شدید از داروهای شیمیایی و مسکن های آرام بخش دوری کنید و از خوردن آن ها بپرهیزید و به سمت درمان هایی که در طب سنتی پیشنهاد شده است مثل ماساژ دادن با روغن های گیاهی ماساژ مخصوص سردرد روی آورید که تاثیر فوق العاده ای را دارد .
1) روغن گیاهی ماساژ اسطوخودوس : معمولا از گیاه اسطوخدوس برای بهبود کیفیت خواب و کاهش استرس و اضطراب و هم چنین برای رفع افسردگی توصیه می شود و افراد از آن استفاده می کنند . چه بسا که اسطوخدوس خاصیتی دارد که می تواند سردر های میگرنی و سردرد هایی که ناشی از استرس در افراد به وجود می آید را درمان کند . محققان توصیه می کنند که برای درمان امن و تاثیر گذار از روغن گیاهی اسطوخودوس استفاده کنید که هم می توانید آن را بو کنید و هم می توانید با استفاده از آن مکانی که از یر درد می کند را ماساژ دهید .
2) روغن ماساژ طبیعی نعنا برای درمان سردرد : هزاران سال است که نعنا در طب سنتی مورد استفاده بسیار افراد قرار گرفته است و دارای خواص های گوناگون و برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد . عرق گیاهی و روغن ماساژ گیاهی نعنا برای درمان سردرد بسیار موثر می باشد . مطالعات و تحقیقات اخیر انجام شده نشان داده است که روغن گیاهی ماساژ نعناع روی گیجگاه و پیشانی تاثیرگذار است و باعث می شود که سردرد های آزار دهنده را آرام کند . ماده فعالی که گیاه نعنا دارد به نام منتول است که اگر با استفاده از روغن ماساژ نعناع ، پیشانی را ماساژ دهید ، سبب درمان سردرد های میگرنی می شود .
3) روغن مخصوص ماساژ رزماری : رزماری از روغن های ماساژی می باشد که برای درمان سردرد و هم چنین بهبود گردش خون بسیار در سنت های کهن و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . خاصیتی که روغن گیاهی ماساژ رزماری دارد برای ضد التهاب و مسکن بسیار مناسب و موثر می باشد . هم چنین مصرف آن به کاهش درد و بی خوابی نیز کمک می کند .
4) روغن ارگانیک بابونه مخصوص ماساژ : استفاده از چای بابونه برای رهایی از تنش های روزمره و برای آرامش بسیار خوب می باشد . از قضا روغن گیاهی ماساژ بابونه اصل هم از این خاصیت بی بهره نمانده است و می توان روی آن حساب باز کرد و برای کاهش سردرد های عظیم و تشویشی بسیار مناسب می باشد . خاصیت ضد التهابی گیاه بابونه است که برای درمان سردرد کمک می کند .
5) روغن ماساژ اکالیپتوس درجه یک طبیعی : از برگ اکالیپتوس می توان برای پاک کردن سینوس ها و کاهش التهاب ها استفاده کرد . بسیاری از افراد به دلیل مسدود بودن سینوس هایی که در قسمت پیشانی واقع شده است ، دچار سردرد می شوند که می توان برای درمان سردرد روی این گیاه حساب باز کرد . ماساژ پیشانی با استفاده از روغن ماساژ گیاهی اکالیپتوس نیز برای کاهش دردسر و حتی از بین بردن آن تاثیر فوق العاده ای را خواهد داشت .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  قوانین و مقررات
•  بهترین کیفیت روغن ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  حریم شخصی
•  ضمانت اصل بودن تجهیزات ورزشی
•  بهترین قیمت روغن های گیاهی ماساژ و تجهیزات ورزشی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی