مشاوره و سفارشات : 09136544566

» بهترین روغن ماساژ گیاهی برای گرفتگی عضلات

بهترین روغن ماساژ درمانی برای درد های عضلانی

روغن های ماساژ گرم یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن و رفع درد های عضلانی می باشد و شما با انتخاب این روش می توانید تجربه متفاوتی را از طریق ماساژ بدست بیاورید . در واقع روغن های ماساژ گرم ترکیبی از روغن های غنی است که در ماساژ درمانی مورد استفاده قرار می گیرد . شگفتی و خاصیت روغن های ماساژ از ترکیب روغن های معطر گیاهی در گونه های مختلف می باشد . اگر شما دچار احساس بد بدن درد و گرفتگی عضلات شده اید می توانید با کمک گرفتن از این روغن مشکل خود را برطرف کنید .
بهترین روغن ماساژ گیاهی برای گرفتگی عضلات
در علم و دانش آیودا ماساژ با روغن گرم که در صبح زود قبل از استحمام صبحگاهی انجام می شود بسیار مفید می باشد و به آن توصیه های فراوانی شده است . گرفتگی عضلات در فصول سرد بیشتر برای ما اتفاق می افتد بنابراین استفاده از روغن های گرم که مخصوص بر طرف کردن گرفتگی عضلات است تاثیر بسزایی را تسکین دادن درد ها دارد . تنها کافی است که شما روغن گرم ماساژ گیاهی را روی ناحیه عضلانی آسیب دیده بمالید و با ماساژ خواص گرمایی آن نیز فعال می شود و عمل می کند . بهترین نوع روغن گیاهی که برای گرفتگی عضلات مورد استفاده قرار می گیرد روغنی است که فاقد پارابن ، گلوتن و عصاره مغزیجات است و همچنین باید دارای ویتامین های A , B , C , E می باشد که برای گرمایش پوست ، تغذیه آن و تجربه ایی فوق العاده از اسطوخودس و منتول تشکیل می شود .
بهترین نوع روغن های ماساژ برای گرفتگی عضلات عبارت اند از :
1- روغن آرنیکا همراه با روغن زیتون
یکی از بهترین ترکیبات روغن های گیاهی معطر شامل روغن آرنیکا که مخصوص درد عضلات و مشکلات ترمیمی پوست ایده آل می باشد . آرنیکا یکی از محبوب ترین ماده هایی است که بین افراد زیادی شناخته شده است . در واقع به نوعی این ماده بهترین گزینه برای عضلات با هدفی مشخص یعنی بازیابی و ریکاوری عضلات می باشد . آرنیکای طبیعی به شکل روغن در آمده و به عمق پوست نفوذ پیدا می کند و در نتیجه می تواند به  التهاب آن کمک های فراوانی را کند . همچنین ترکیب این روغن با روغنی مانند زیتون به عنوان یک آنتی اکسیدان برای پوست شما عمل می کند .
روغن زیتون به عنوان یک روغن حامل نقش ایفا می کند و به عنوان یک روغن آنتی اکسیدان از آن یاد می شود و از کاربرد های فراوان آن بازسازی سلول های پوست و همچنین مبارزه با رادیکال های آزاد می باشد که این رادیکال ها به پوست شما حمله ور می شوند . به طور کلی پوست شما از اثرات نرم کنندایی بهره مند می شود که شادبی و نشاط را نیز به پوست منتقل می کنند . گرفتگی عضلات دردی است که مجموعه زیادی از افراد درگیر آن می شوند و این نوع بیماری بیشتر در افرادی که در سن های بالا هستند بیشتر دیده می شود ولی در جوانان نیز وجود دارد که ناشی از تمرینات و حرکات یهویی و ... می باشد . با توجه به این مسئله شما می توانید بعد از یک تمرین خسته کننده و طاقت فرسا یا روز های شلوغ و پر استرس در محل کار از روغن آرنیکا استفاده کنید و شما با استفاده از این روغن می توانید تمامی استرس های موجود در خود را از ریشه از بین ببرید . روغن آرنیکا پوست شما را شل می کنند که این موضوع سبب می شود و همچنین موجب آرامش ذهن و خواب آلودگی شما می شود .
خواص روغن زیتون عبارت اند از :
روغن زیتون دارای خواص زیادی مانند مرطوب کنندگی قوی می باشند و به درمان بیماری های مانند خشکی پوست به ویژه در زمستان بسیار کمک می کند .
• یکی از بهترین روغن هایی که برای درمان درد هایی مانند درد های ناشی از اسپاسم و گرفتگی عضلات استفاده می شود روغن زیتون می باشد .
روغن زیتون بسیار تاثیر گذار در درد هایی مانند رگ به رگ شدن و تورم می باشد .
روغن زیتون به بهبود گردش خون در بدن بسیار کمک می کند و همین باعث می شود تا انرژی شما افزایش پیدا کند و اکسیژن رسانی به اندام ها نیز بیتشر از قبل شود .
2- ترکیب روغن لانولین و اسطوخودوس
این ترکیب برای ماساژ درمانی و همچنین ماساژ ورزشی بافت های قدیمی بسیار مناسب می باشد و شما می توانید تجربه ایی عالی در این راستا کسب کنید و از این روغن مفید یعنی اسطوخودوس برای کاهش درد عضلانی و همچنین رفع ناراحتی در بافت نرم از قابلیت ها و کارایی های این روغن می باشد . روغن اسطوخودوس در دسته روغن های گرم ماساژ قرار می گیرد . برخلاف سایر روغن های ماساژ درمانی این روغن به شیوه ایی عمل می کند که منطقه خاصی را مورد هدف قرار می دهد نه تمامی بدن را . از آن جایی که این ماده طلایی بسیار قدرتمند است و برای رهایی از درد ها دقیقا منطقه مورد نطر را تسکین می دهند از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا این روغن گران بها را برای تسکین درد های عضلانی خود مورد استفاده قرار دهید . یعنی در واقع هر جای بدن را که توسط این روغن بمالید بدون این که خیلی پخش شود همانجا اثر می گذارد .
بیشترین میزان اثر گذاری روغن زمانی است که از مواد طبیعی تشکیل شده باشد و فاقد هر گونه چربی و نرم کننده پوست و همچنین پارابن باشد . در واقع بسیاری از ورزشگاران پس از ورزش کردن از این روغن فوق العاده استفاده می کنند .
خرید روغن های گیاهی ماساژ درمانی برای تسکین درد های عضلانی از شرکت اسپرتر کالا
شرکت اسپرتر کالا یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده روغن های ماساژ درمانی می باشد که تمامی محصولات خود را از طریق فروشگاه آنلاین شرکت اسپرتر کالا به مشتریان خود عرضه می کند . همچنین شما جهت مشاوره و ارتباط واحد فروش می توانید از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید .
شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :
09136544566
03155448364

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره فروشگاه اسپرتر کالا
•  شرایط استفاده
•  حریم شخصی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  قوانین و مقررات
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی