مشاوره و سفارشات : 09136544566

» روغن ماساژ گیاهی کوچک کننده بینی

روش های طبیعی کوچک کردن بینی با روغن ماساژ گیاهی

یکی از روش های کوچک کردن بینی استفاده از راه کار های طبیعی و ماساژ دادن با روغن های مخصوص ماساژ گیاهی می باشد که کم خطر ترین روش برای تغییر دادن و کوچک کردن بینی می باشد . عمل جراحی زیبایی بینی و یا عمل جراحی باز بینی یا به اصطلاح پزشکی رینو پلاستی ، یکی از راه هایی است که هزینه بالایی دارد و دردسر های زیادی را به دنبال خود دارد . مراقبت هایی که باید بعد از جراحی بینی انجام داد از خود عمل بیشتر اهمیت دارد . ما در این مقاله خواهیم پرداخت که آیا کوچک کردن بینی به روش طبیعی نیز انجام پذیر است یا خیر ؟

روغن های گیاهی ماساژ زیتون برای کوچک کردن بینی
از معروف ترین روغن های ماساژ برای کوچک کردن بینی می توان روغن ماساژ گیاهی زیتون با ترکیب عسل ، روغن گیاهی ماساژ زنجبیل و روغن ماساژ طبیعی کرچک را نام برد .

نحوه استفاده و ماساژ دادن بینی با روغن ماساژ گیاهی زیتون با ترکیب عسل
استفاده از ترکیب روغن ماساژ زیتون با عسل یکی از روش های طبیعی می باشد که برای کوچک کردن بینی های گوشتی بسیار جواب گو می باشد ؛ توجه داشته باشید که بیشتر برای بینی هایی که گوشتی می باشند جواب گو است نه بینی های استخوانی . پس از درست کردن این ماسک باید آن را روی بینی خود مالیده و به آرامی ماساژ دهید ، این عمل سبب آب شدن چربی های دماغ شما خواهد شد و دقت فرمایید که بینی هایی که گوشتی می باشند تاثیر این کار بیشتر خواهد بود . به طور تاثیر کوچک شدن بینی با استفاده از روش های طبیعی مثل ماسک روغن ماساژ زیتون با عسل در مقایسه با عمل های زیبایی که انجام می شود بسیار زمان بر تر می باشند و شما برای دیدن نتیجه آن باید صبر و حوصله داشته باشید .

نحوه کوچک کردن بینی با ترکیب روغن ماساژ زنجبیل با عسل
یکی دیگر از روش هایی که تاثیری معجزه آسا برای کوچک شدن بینی می باشد ، ترکیب روغن ماساژ گیاهی زنجبیل با عسل می باشد . شما ابتدا این دو ماده را باهم ترکیب کرده و سپس روی بینی خود مالیده و روی آن را با پلاستیک یا دستمال کاغذی بپوشانید . این ترکیب نباید آن قدر رقیق باشد که روی بینی تان سریع مایعش جاری شود و بریزد باید به گونه ای باشد که خودش را روی بینی بگیرد . مدت زمانی که این ماسک باید روی پوستتان باشد یک 24 ساعت شبانه روز است . شب این ماسک را گذاشته و کمی بینی خود را ماساژ دهید و بگذارید تا صبح روی بینی تان بماند و صبح که از خواب بلند شدیدی دستمال را از روی بینی برداشته و ماسک روغن ماساژ زنجبیل و عسل را با آب بشویید . این کار را شبانه در مدت طولانی باید انجام دهید و سپس بعد از مدتی نتیجه آن را خواهید دید پرا که کوچک کردن بینی با روش های طبیعی زمان بر می باشد و مثل عمل های زیبایی نتیجه را بعد از انجام کار نمی توانید مشاهده کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شماره حسابهای ما
•  درباره فروشگاه اسپرتر کالا
•  ارسال سریع روغن های گیاهی و تجهیزات ورزشی
•  شرایط استفاده
•  بهترین قیمت روغن های گیاهی ماساژ و تجهیزات ورزشی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی