مشاوره و سفارشات : 09136544566

» معجزه روغن ماساژ گیاهی فلفل برای درد مفاصل

خرید روغن ماساژ گیاهی فلفل برای درد مفاصل

یکی از مشکلاتی که امروزه در بین بسیاری از افراد جامعه رایج هست و همواره به دنبال رفع این مشکل هستند درد مفاصل است که نشان دهنده ساییدگی زود هنگام غضروف ها و یا شروع یک شرایط التهابی می باشد . خوشبختانه می توانیم بیان کنیم که راه کارها و راه حل هایی طبیعی زیادی را برای این التهاب ها و همچنین تسکین درد مفاصل پیدا کرده ایم که یکی از این موارد استفاده از روغن ماساژ فلفل یا کاین می باشد . فلفل کاین یا ریشه زنجبیل حاوی خواصی است که سبب می شود تا درد مفاصل شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند . درد های مفاصل از جمله درد هایی است که افراد سالمند به دلیل کهولت سن بیشتر دچار آن ها می شوند اما این نکته به این معنا نیست که این درد در جوانان پیش نمی آید اما تفاوت آن با سالمندان این است که جوانان بر اثر ضربه ، عادت های غلط زندگی یا ورزش نامناسب دچار آن می شوند .
معجزه روغن ماساژ گیاهی فلفل برای درد مفاصل
به طور کلی می توان گفت که اکثر درد هایی که بر اثر ورزش کردن برای یک فرد پیش می آیند جزئی بود و به مرور زمان برطرف می شوند اما در برخی موارد نیز درد های عضلانی شدید می شوند و به یک مشکل مزمن تبدیل می شوند و در این صورت با سختی درمان می شوند . با وجود این که دارو های و مسکن های زیادی برای مقابله و برطرف کردن این التهاب ها و چنین درد هایی تهیه می شوند اما درد ها را برای همیشه تسکین نمی دهند بنابراین شما باید به دنبال روشی باشید که بتوانید مشکل خود برای همیشه برطرف کنید .
روغن طبی با فلفل کاین یکی از هزاران روغن های گیاهی ماساژ درمانی می باشد که یک محصول کاملا طبیعی ضد التهاب است که توانسته جایگاه خوبی را در بین مردم به دست بیاورد و همچنین افراد زیادی در جامعه هستند که از این روغن ماساژ درمانی استفاده می کنند و خوشبختانه تا کنون اکثر آن ها مشکلشان برطرف شده است در واقع به واسطه موضعی از این روغن می توان درد های عضلانی و مفصلی خود را تسکین داد .
بیشتر موادی که در این روغن گیاهی طبیعی استفاده شده است فلفل کاین است که از آن جایی که فلفل حاوی خواص زیاد و مختلفی می باشد به طور چشمگیری درد ها را کاهش می دهد چرا که جریان خون را در منطقه بدن افزایش می دهد و سبب می شود تا بافت های مربوط تحریک یابد و درد را به صورت کاهش می دهد . کپسایسین یکی از مواد و ترکیبات اصلی موثر موجود در فلفل می باشد که به دلیل گرمای دلپذیر و لذت بخشی که ایجاد می کند سبب می شود تا آرامش خاصی را به ناحیه دردناک تزریق کند و آن ها را تسکین دهد . کپسایسین موجود در روغن ماساژ گیاهی فلفل تاثیرات زیادی را روی عصب ها ایجاد می کند که پیام های کاهش درد را به مغز می رساند . مواد موثری که در روغن ماساز درمانی فلفل استفاده شده است عبارت اند از : دانه خردل ، ریشه زنجبیل که اثرات این روغن گیاهی را چند برابر می کنند . در واقع این دو ماده  حاوی آنتی اکسیدان و ضد التهابی است که درد ها را به سرعت تسکین می دهند . خردل و ریشه زنجبیل در طب های سنتی برای درمان بسیاری از مشکلات به صورت طبیعی نظیر روماتیسم ، سر درد ، میگرن ها و درد های کمر و پا درد و همچنین نقرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .
روش تهیه روغن فلفل کاین
استفاده موضعی از این روغن گیاهی سبب می شود تا درد های مفاصل شما تسکین پیدا کنند و همچنین جریان خون را در بدن شما به دلیل گرمای بیش از حد افزایش می دهند و به شما احساس خوشایندی را منتقل می کنند . بسیاری از دارو هایی که برای تسکین درد ها در داروخانه ها به فروش می رسند به دلیل به کار رفتن مواد شیمیایی به مرور زمان به بدن آسیب می رسانند و عوارض جانبی زیادی را نیز به دنبال دارند .
اگر چه بسیاری از افراد از روغن ماساژ گیاهی برای درمان درد های مفاصل استفاده می کنند اما به سبب کاهش فشار ها و کشیدگی عضلانی و مشکلات جریان خون درد های موجود در پا ها نیز قابل درمان هستند و می توانید از این روغن گیاهی استفاده کنید .
مواد لازم برای تهیه روغن فلفل قرمز به شرح زیر می باشد :
روغن آفتابگردان یک لیوان به اندازه 200 گرم
فلفل کاین یک قاشق ( 10 گرم )
دانه خردل آسیاب شده دو قاشق ( 20 گرم )
ریشه زنجبیل رنده شده دو قاشق(20 گرم)

روش استفاده از روغن ماساژ گیاهی فلفل برای درد مفاصل
مقداری از روغن ماساژ فلفل را در کف دست خود بریزید و با حرکات آرام و چرخشی روی مفصل و ناحیه درد ناک بریزید . شما باید به مدت 5 دقیقه ناحیه مورد نظر که برای برطرف کردن درد آن از این روغن استفاده می کنید ماساژ دهید . این کار را تا زمانی که گرما را در پوست خود احساس می کنید ادامه بدهید . بهتر است برای این که نتیجه مطلوب تری را بگیرید از این روغن دو مرتبه در روز استفاده کنید .
خرید روغن ماساژ گیاهی فلفل برای درد مفاصل
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا انواع روغن های ماساژ درمانی را برای جلوگیری از درد های خود به صورت اینترنتی خریداری کنید و با این کار در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید . همچنین شما عزیزان می توانید جهت سفارش و مشاوره با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .
( 09136544566 ) - (  03155448364 )

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ارسال سریع روغن های گیاهی و تجهیزات ورزشی
•  قوانین و مقررات
•  شماره حسابهای ما
•  حریم شخصی
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی