مشاوره و سفارشات : 09136544566

» روغن گیاهی ماساژ برای چاق کنندگی صورت

چاقی صورت با روغن گیاهی ماساژ خراطین

امروزه یکی از مهم ترین فاکتور های زیبایی چهره و صورت برای یک زن گونه های برجسته و به اصطلاح برآمده و چاق محسوب می شود . بیشتر افرادی که دارای صورتی لاغر و استخوانی می باشند به دنبال راهکار های طبیعی برای چاق شدن صورت خود و برجسته شدن گونه ها یا لپ هایشان می باشند تا زیبایی چهره شان چند برابر شود . معمولا تجویز پزشکان برای این کار تزریق ژل ها و بوتاکس و استفاده از پماد ها و کرم هایی می باشد که باعث چاق شدن و متورم شدن صورت می باشد و بیشتر افراد نیز این راه را انجام داده اند اما نمی دانند که اثر این کار ها موقتی می باشد و بیشتر اوقات عوارض جانبی جبران ناپذیری برایشان به جا خواهد گذاشت اما در مقابل چند سالی است که به خواص گیاهان دارویی و روغن های گیاهی ماساژ پرداخته شده است و بیشتر محققان دریافته اند که استفاده و مصرف کردن و ماساژ دادن با برخی از روغن هایی که از گیاهان گرفته می شود بر روی پوست باعث متورم شدن و چاقی صورت می شود . یکی از روغن هایی که در اثر مصرف و ماساژ ، صورت با آن باعث می شود شما صورتی چاق داشته باشید ، روغن گیاهی ماساژ خراطین اصل می باشد .
البته راه های مختلف طبیعی برای پرکردن صورت و گونه ها وجود دارد ؛ برای مثال استفاده از سیب زمینی برای چاق شدن صورت ، مصرف شیر خشک برای چاق شدن صورت و گونه های استخوانی ، چاقی صورت با استفاده از روغن های گیاهی ماساژ زیتون ارگانیک ، مصرف میوه سیب و خوردن پسته برای پر شدن و چاق شدن صورت های لاغر ، ماساژ دادن صورت با روغن های گیاهی اصل خراطین و بسیاری از راه های طبیعی دیگر که می توانیم با آن صورت لاغر و استخوانی خود را چاق کنیم اما ما در این مقاله به چگونگی راهکار چاق کنندگی صورت با روغن گیاهی ماساژ خراطین پرداخته ایم .

ویژگی های روغن گیاهی ماساژ خراطین برای چاق کنندگی صورت
روغن گیاهی مخصوص ماساژ گیاهی خراطین به عنوان یکی از بهترین روغن های چاق کنندگی صورت در مقایسه با روغن های ماساژ گیاهی دیگر شناخته شده است . این روغن ماساژ گیاهی نیز در طب سنتی هم به عنوان یک روغن حجم دهنده و ارگانیک عالی به شمار می آید چرا که در بعد از استفاده از روغن گیاهی ماساژ خراطین با اثر بخشی فوق العاده ای که دارد سبب بخشیدن سطح جریان خون در ناحیه مورد نظر می شود . روغن ماساژ خراطین ارگانیک  در واقع سالیان سال است که یک روغن منحصر به فرد برای چاقی صورت و یا حجم دهنده نواحی مختلف بدن از جمله لب ها مورد استفاده بسیاری افراد قرار گرفته است .

نحوه و زمان مصرف و ماساژ دادن با روغن گیاهی خرطین به روی پوست صورت
برای استفاده از روغن ماساژ خراطین نه تنها آ نرا می توانید برای چاق شدن صورت استفاده کنید بلکه می توانید برای چاق شدن و حجیم کردن نواحی مختلف بدن از آن استفاده کنید ؛ به طوری روغن را روی محل مورد نظره مالیده و سپس به مدت 3 الی 5 دقیقه به روش اصولی ماساژ دادن ، ماساژ دهید تا به خوبی رنگ عضلات آن ناحیه قابل مشاهده باشد و مایل به رنگ سرخی دهد . بعد از آن می توانید برای آن که تاثیر بیشتری را داشته باشد ، یک پارچه ای که سرد است را بر روی صورت یا گونه ها و یا جایی که روغن خراطین را زده اید ، بگذارید . این کار باعث می شود که سطح اثر بخشی روغن ماساژ خراطین بر روی صورت و ناحیه ی مورد نظر بیشتر شود و حجم بیشتری را به آن قسمت دهد و چاق تر شود . همانطور که گفتیم بعد از 5 دقیقه پارچه را برداشته و اثر روغن را مشاهده کنید .
هر چند که تعداد تکرار ماساژ با روغن گیاهی ماساژ خراطین بر روی پوست شما به طور روزانه و بیشتر باشد قطعا تاثیر بیشتری را دریافت خواهید کرد .حتما توجه و دقت داشته باشید که دوره ی زمان استفاده از روغن خراطین را به پایان برسانید تا نتیجه ی مطلوبی که می خواهید را به دست آورید . در کل استفاده کردن از این روغن حجم دهنده خراطین باعث می شود که شما صورتی چاق و پر و زیبایی را داشته باشید .

خرید اینترنتی انواع روغن های گیاهی ماساژ ارگانیک و درجه یک از فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا
همیشه افراد به علت کمبود زمان از خرید حضوری بسیاری از محصولات از جمله روغن های گیاهی ماساژ که کوچک ترین محصول در زندگی روزمره می باشد ، فراری هستند . با پدید آمدن فروشگاه های اینترنتی و آنلاین شاپ ها ، مشکل خرید حضوری برای بسیاری از مردم و افرادی که دارای مشغله های کاری زیادی هستند بر طرف شد . یکی از فروشگاه های اینترنتی که به تازگی راه اندازی شده است و در زمینه فروش انواع و اقسام بهترین و با کیفیت ترین روغن های ماساژ گیاهی ارگانیک فعالیت می کند ، فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا می باشد . شما عزیزان می توانید برای خرید هر یک از روغن های ماساژ گیاهی که می خواهید به فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کرده و خرید نمایید . این فروشگاه علاوه بر این که دارای با کیفیت ترین روغن های ماساژ گیاهی اصل می باشد ؛ دارای قیمت های مناسبی می باشد که شما می توانید قیمت های روغن های گیاهی آن را با جاهای دیگر مقایسه کنید . هم چنین شما عزیزان می توانید برای سفارش و مشاوه  محصولات این فروشگاه با شماره های ( 09136544566 ) - (  03155448364 )  تماس حاصل فرمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حریم شخصی
•  شرایط استفاده
•  حمل و نقل و عودت
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شماره حسابهای ما
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی