مشاوره و سفارشات : 09136544566

» ماساژ درمانی با این 5 روغن گیاهی

فروش انواع روغن های گیاهی برای ماساژ درمانی

استفاده از شيوه ها و روغن هاي گياهي اصل براي ماساژ درماني از جمله روش هاي موثري است که شما مي توانيد براي برطرف کردن درد هايي همچون درد هاي عضلاني ، گرفتگي عضله و ... از آن ها استفاده کنيد . از روغن هايي ماساژي که براي درمان درد مورد استفاده قرار مي گيرند مي توانيم به روغن ماساژ درماني بادام شيرين ، روغن ماساژ درماني زيتون ، روغن ماساژ درماني نارگيل ، روغن ماساژ درمانی دانه انگور ، روغن ماساژ درمانی کنجد و ..... اشاره کرد و اگر شما براي ماساژ به مراکز ماساژ درماني مراجعه کنيد متخصصان مجموعه براي ماساژ بدن شما روغن متناسب با آن را استفاده مي کنند . 5 روغن نام برده از بهترين و موثر ترين روغن هاي گياهي اين مجموعه مي باشد که اين روزا ها افراد زيادي از آن ها استفاده مي کنند .
ماساژ به دلايلي مختلفي انجام مي شود و انواع مختلفي دارد و شما بايد بدانيد که کدام روغن براي چه ماساژ درماني مفيد است . ماساژ درماني از ارزش بسيار بالايي برخوردار است و افرادي که براي درمان درد هاي خود از اين روش اقدام کرده اند از عملکرد اين کار راضي بودند و مشکل آن ها برطرف شده است .
روغن هايي که براي ماساژ درماني مي باشند بايد داراي يک سري ويژگي هايي باشند که در ادامه مي خواهيم به توضيح کامل تري در اني راستا بپردازيم .
غلظت : روغن هاي ماساژ نبايد غلظت فراواني داشته باشند و بايد خالص و به خوبي فيلتر شده باشند ، اگر روغن ماساژي را مشاهده کرديد که غلظت بسيار بالايي داشت آن را مصرف نکنيد .
ويسکوزيته يا چسبناکي : روغن هاي ماساژ چسابندگي زيادي نداردند اين بدان معناست که روغن به آساني روي سطح پوست شما سر مي خورد و نبايد مانند عسل و شربت هاي دارويي چسبناک باشيد و هنگامي که روغن ماساژ را روي پوست مي ريزيد ، روغن با حرکت دست شما همراه شود .
زياد نبايد خشک باشد : برخي از روغن هايي گياهي هستند که خيلي سريع تر از ساير روغن ها خشک مي شوند مانند روغن شاهدانه . زماني که يک روغن زود خشک مي شود اين احساس را نيز به پوست شما منتقل مي کند که در بسياري از ماساژ ها مطلوب نمي باشد .
بو : از روغن هايي که بوي نامطلوبي دارند براي ماساژ درماني استفاده نمي کنند مگر در مواقعي که استفاده از آن روغن براي ماساژ ضروري و واجب باشد . اگر شما مجبور به استفاده از روغن هايي که بوي ناخوشايند دارند اما بسيار مفيد هستند مي باشيد مي توانيد روغن هاي اسانسي خوشبو را به آن ها اضافه کنيد .
مرطوب کنندگي : براي اين که پوست بدن براي مدت طولاني تري نرم و لطيف باقي بماند بايد از روغن هاي ماساژي استفاده کرد که خاصيت مرطوب کنندگي بهتري دارند و همچنين رطوبت رسان باشند .
خالص بودن روغن : يکي از مهم ترين و حساس ترين خصوصياتي که يک روغن ماساژ خوب بايد آن را دارا باشد خالص بودن و کيفيت روغن است . روغن هايي که تصفيه مي شوند احساس بهتري را به شما منتقل مي کنند . روغن هاي سردي که پس از باز شدن پرس از آن ها استفاده مي شود در بيشتر مواقع چرب است که اين چنين روغن ها براي ماساژ مناسب نمي باشند .
به طور کلي خصوصياتي که براي روغن هاي گياهي ماساژ درماني وجود دارند شامل قيمت و عوارض جانبي روغن مي باشد .
ماساژ درمانی با این 5 روغن گیاهی
 روغن بادام شيرين
روغني که از بادام شيرين بدست مي آيد روغني است شيرين که کمي بو دارد و از رايج ترين روغن هاي ماساژ مي باشد . روغن گياهي بادام شيرين تمامي خصوصيات و ويژگي هاي يک روغن ماساژ کامل را دارا مي باشد که به دليل غلظت مناسبي که دارد به راحتي روي پوست جريان پيدا مي کند و به سرعت جذب بدن نمي شود و حالت روغني خود را براي مدتي حفظ مي کند . از ديگر ويژگي هاي اين روغن مي توانيم به شفاف و روشن بودن ان اشاره کنيم و کساني که ماساژ را براي شما انجام مي دهند مي دانند که سر خوردن آرام و راحت روغن بين دستان و پوست نکته بسيار مهمي مي باشد .
روغن زيتون
يکي از معروف ترين روغن هايي که براي کودکان مورد استفاده قرار مي گيرد روغن زيتون مي باشد . در واقع يکي از انواع روغن هايي که به انعطاف پذيري پوست بسيار کمک مي کند روغن ماساژ درماني زيتون مي باشد . استفاده مداوم و پي در پي از روغن ماساژ زيتون سبب مي شود تا پوست شما جوان و براق شود و براي مدتي نيز پوست شما را برنزه مي کند .
 روغن نارگيل
روغن نارگيل يکي از اثر گذار ترين روغن هاي ماساژ براي افراد زيادي مي باشد . روغن نارگيل معمولا زماني که در هواي سرد قرار مي گيرد کمي سفت مي شود و شما قبل از استفاده بايد کمي آن را حرارت داده و بعد براي پوست خود استفاده کنيد . در جزاير استوايي بيشتر از اين روغن استفاده مي کنند . از ويژگي هاي بارز اين روغن مي توان به بي رنگي و شفاف بودن آن اشاره کنيم که به خوبي جذب پوست مي شود . همچنين اين روغن براي کساني که به آکنه پشت دجار هستند بسيار مناسب مي باشد منافذ پوست شما را مسدود مي کند .
روغن دانه انگور
روغن دانه انگور در دسته گران ترين روغن ها قرار مي گيرد اما براي ماساژ بدن بسيار مفيد مي باشد . اين روغن بسيار شفاف و رقيق است و کمي براق به نظر مي رسد . احساسي که مي توانيد با ماساژ دادن اين روغن به پوست خود منتقل کني بسيار شگفت انگيز تر از ساير روغن ها مي باشد. اين روغن تمامي گياهان و مواد مغذي موجود در آن ها را به خود جلب مي کند و آن ها را به پوست منتقل مي کند .
روغن کنجد
روغن کنجد براي پوست بدن شما بسيار مفيد مي باشد چرا که اين روغن فوايد زيادي را دارا مي باشد و به عنوان يک ارزش غذايي پوست به حساب مي آيد . روغن ماساژ روغني است که مناسب براي ماساژ هاي روزانه مي باشد که براي مصرف بايد آن را کمي گرم کنيد .
خريد روغن هاي گياهي ماساژ درماني
براي خريد انواع روغن هاي گياهي مخصوص ماساژ درماني مي توانيد به فروشگاه آنلاين اسپرتر کالا مراجعه کرده و روغن متناسب با نياز خود را خريداري کنيد . همچنين مي توانيد با شماره گيري شماره ( 09136544566 )–( 03155448364 ) تمامي سوالات خود را از کارشناسان اين مجموعه بپرسيد و آن ها نيز به نحو احسن پاسخگوي سوالات شما هستند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حریم شخصی
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
•  ضمانت اصل بودن تجهیزات ورزشی
•  بهترین کیفیت روغن ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  حریم شخصی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی