مشاوره و سفارشات : 09136544566

» فواید ماساژ نوزاد با روغن های گیاهی ماساژ

روغن های گیاهی ماساژ برای نوزادان

ماساژ دادن به نوزادان می تواند تاثیر شگفت انگیزی در سلامت ایجاد کند و آرامش کودک را فراهم می کند . فواید ماساژ نوزاد با روغن های گیاهی ماساژ ، علاوه بر درمان و کم کردن درد کودک ، یک راه عالی برای برقراری ارتباط با نوزاد را فراهم می کند و پیوند عاطفی قوی را به وجود می آورد و حس امنیت را در وجود کودک قوی تر می کند . بسیاری از افراد این سوال را می کنند که کودکمان را با چه روغنی ماساژ ذهیم ؟ برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید .
معرفی انواع روغن های گیاهی ماساژ برای نوزادان
روغن ماساژبادام حاوی پروتئین ، روی ، ویتامین E و اسید چرب است که توسط فروشگاه اسپرتر کالا به صورت روغن بادام تلخ و بادام شیرین عرضه می شود . بهترین روغن برای ماساژ نوزادان و کودکان ، روغن بادام است که فاقد مواد شیمیایی ، معطر و حساسیت زا است و بهتر است که بعد از استحمام کودک ، ماساژ با این روغن انجام شود چون بیشتر جذب پوست کودک می شود و پوست نوزاد را از خشکی و اگزمای پوستی در امان می دارد .
نوزادان در روزهای اولی متولدشان درد شکم دارند . استفاده از روغن گیاهی ماساژ برای نوزادان می تواند دردهای شکمی و قولنج آن ها را کم کند . ماساژ شکم کودک با روغن گیاهی ماساژ زیتون ، موثر ترین راه برای برطرف شدن دردهای شکمی است . اصلا نباید فشار اضافی بر روی شکم ایجاد کنید . از  روغن های زیتون خوراکی نیز می توانید برای ماساژ شکم کودک استفاده کنید .
در فصل گرم و تابستان ، روغن نارگیل می تواند یکی از بهترین روغن های ماساژ برای نوزادان باشد . این روغن اثر خنک کنندگی روی پوست ایجاد می کند و خشکی پوست ، بثورات جلدی ، اگزما را از بین می برد . این روغن از آنتی اکسیدان ها ، کاپریل و اسیدهای لوری تشکیل شده است و خواص ضد قارچ و ضد باکتریایی دارد .
روغن ماساژ گیاهی نارگیل فروشگاه اسپرتر کالا ، کاملا ارگانیک و طبیعی است .
روغن کنجد نیز در فصل تابستان برای کودکان و نوازادان مناسب است و از انواع ویتامین ها و مواد آلی تشکیل شده است . بهترین روغن در فصل زمستان روغن خردل است که اثر گرما بخشی در زمستان دارد . این روغن مشکل کولیک نوزاد را از بین می برد و کودک را آرام می کند . کودکانی که پوست های حساسی دارند بهتر است برای ماساژ آن ها از این روغن استفاده نشود .
روغن ماساژ بابونه برای کودکانی است که پوست های حساسی دارند و ماساژ شکم با روغن گیاهی بابونه به خوابیدن راحت کودک کمک می کند .
خرید انواع روغن های گیاهی ارگانیک و طبیعی
فروشگاه اسپرتر کالا مرکز پخش روغن های گیاهی ماساز و غیر خوراکی می باشد . این فروشگاه بهترین روغن های گیاهی ماساژ را عرضه می کند . در این مرکز آموزش کامل ماساژ داده می شود .کسانی که در این زمینه مشاوره می خواهند می توانند با شماره تلفن 09136544566 تماس بگیرند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شرایط استفاده
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
•  حریم شخصی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی