مشاوره و سفارشات : 09136544566

» روغن ماساژ هل اضطراب را کاهش می دهد

خرید روغن ماساژ هل برای درمان استرس

روغن ماساژ گیاهی هل از جمله روغن های گیاهی می باشد که به دلیل رایحه و عطر خوش بویی که از خود تولید می کند ، در بسیاری از عطر های آقایان و خانم ها نیز از آن استفاده می کنند . رایحه ای که از روغن ماساژ ارگانیک هل تولید می شود ، آرامش بخش است و بو کردن آن حس مثبت و خوبی را در فرد ایجاد می کند که باعث کاهش استرس و اضطراب افراد می شود ؛ هم چنین بسیاری از روانشناسان و متخصصان رایحه روغن هل را رایحه ای درمانی برای روحیه دادن به افراد و هم چنین برای کسانی که فشار عصبی بالایی دارند بسیار مناسب است چرا که استشمام آن برای این گونه افراد باعث کاهش فشار عصبی و افزایش انرژی را درون آنان به وجود می آورند .
درباره گیاه هل و روغن ماساژ هل و چگونگی تولید روغن گیاهی هل
گیاه هل که گیاهی همیشه سبز و حالت نی مانندی را دارد . وقتی که دانه های گیاه هل را تقطیر کرده از طریق بخاری که از هل به دست می آید روغن آن تشکیل می شود . روغن هل دارای رایحه ای گرم مزاج است و رایحه های میانی آن کمی شیرین می باشد . مصرف روغن هل باعث آرام شدن دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش می شود و کسانی که حالت تهوع داشته باشند ، استفاده از آن باعث کاهش حالت تهوع می شود .
هم چنین از روغن ماساژ هل روغن های مکمل دیگر مثل روغن ماساژ گیاهی اصل دارچین ، روغن 100 در 100 ارگانیک میخک ، روغن گیاهی رز ، کاج ، ترنج و روغن گیاهی اصل گریپ فروت و کندر را می توان مصرف کرد .
فواید استفاده از روغن های ماساژ
ماساژ دادن یک امری می باشد که ارزش درمانی بالایی را دارد که برای بهرمند شدن هر چه بهتر از ماساژ باید بهترین و با کیفیت ترین روغن ماساژ را استفاده کرد . در واقع روغن ماساژ روغنی می باشد که برای ماساژ بدن مطلوب و مناسب است که افراد به دلایل های گوناگون ماساژ درمانی می کنند . از بهترین روغن های ماساژ می توان به روغن ماساژ درجه یک زیتون ، روغن ماساژ بادام و روغن ماساژ هل و ... اشاره کرد .
تاثیرات ماساژ دادن با روغن ماساژ گیاهی اصل هل
• باعث افزایش تمرکز و حس مثبت و افزایش انگیزه در فرد می شود .
• علاوه بر ماساژ دادن استفاده از خود روغن گیاهی هل سبب سم زدایی بدن و پاکسازی آن می شود .
• میل جنسی را در افراد زیاد می کند .
• استفاده از این روغن علاوه بر ماساژ که برای کاهش استرس و اضطراب مفید است ؛ استفاده آن برای ماساژ لاغری نیز موثر است چرا که در حین ماساژ با روغن ماساژ هل در اثر گرمای دست ماساژور باعث شده سوخت و ساز در بدن افزایش پیدا کند و سم ها و چربی های مضاعف در بدن ، از بدن خارج شود .
مزایای سفارش خرید اینترنتی روغن ماساژ ارگانیک هل از فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا
خرید محصولات به صورت آنلاین کار را برای بسیاری از افراد آسان کرده است و باعث صرفه جویی در وقت و زمان و مقایسه راحت تر محصولات با یکدیگر شده است . فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا ، یکی از فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش روغن های ماساژ است که به تازگی راه اندازی شده و دارای انواع مختلف از روغن های ماساژ می باشد . شما عزیزان می توانید برای خرید روغن ماساژ مخصوص خود از این فروشگاه بازدید کرده و روغن خود را انتخاب و سفارش دهید . هم چنین برای خرید حضوری می توانید به آدرس کاشان ، خیابان ایت الله کاشانی ، رو به روب کوچه حوضخانه بروید و یا جهت مشاوره گرفتن می توانید با شماره 0913654456 تماس بگیرید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ارسال سریع روغن های گیاهی و تجهیزات ورزشی
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
•  شماره حسابهای ما
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
•  حمل و نقل و عودت
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی