مشاوره و سفارشات : 09136544566

» درمان درد گردن ، روشی فوری و طبیعی با روغن ماساژ گیاهی

درمان درد گردن با روغن ماساژ اصل

درد گردن یکی از درد هایی می باشد که با درمان های طبیعی و روغن ماساژ و ماساژ دادن گردن با آن می توان از شر آن خلاص شد . روغن ماساژ گیاهی نعنا یکی از روغن های شایعی می باشد که برای ماساژ برای درد گردن در مراجع درمانی به کار برده می شود .
در واقع گردن از مهره هایی تشکیل شده است که از جمجمه شروع شده و تا ناحیه بالاتنه را در بر می گیرد . هر گونه ناهنجاری ، صدمه به دیدن و التهاب می تواند عامل گردن درد یا خشکی گردن باشد . در برخی از مواقع نیز عامل گرفتگی گردن می تواند پرش بلند در بعضی از ورزش ها باشد . در اکثر مواقع گردن درد جدی نمی باشد و پس از چند روز بهبود پیدا می کند اما در مواردی هم شامل یک صدمه جدی و یا یک بیماری می باشد که سریعا باید به آن رسیدگی کرده و بیمار باید در طول درمان تحت نظر مراقبت های پزشکی باشد .
اغلب کارمندان از درد گردن رنج می برند چرا که مدت زمان طولانی را پشت میز کامپیوتر می نشینند و علائم ارگونومی مناسب را رعایت نمی کنند ، به همین علت ممکن است آسیب هایی مثل درد گردن و دیگر مشکلات هم چنین ایجاد درد در ناحیه ستون فقرات و درد کمر نیز به سراغشان بیایند . بیشتر افرادی که درد گردن دارند دچار بد خوابی می شوند و نمی توانند خواب راحتی را داشته باشند .

روش های طبیعی برای رهایی یافتن از درد گردن
1) حمام کردن با آب ولرم
2) اجتناب از نشستن نادرست روی صندلی یا نشستن پشت میز کامپیوتر
3) به آرامی سر و گردن خود را تکان دهید
4) نخوابیدن روی بالشت های بلند یابسیار کوتاه به هنگام خواب
5) ماساژ گردن با روغن ماساژ طبیعی نعنا یا یکی دیگر از روغن های ویژه ماساژ
امروزه اکثر افراد بیشتر زمان خود را صرف استفاده از تلفن همراه و هم چنین ممکن است بیشتر کار های خود را با استفاده از گوشی های خود انجام دهند ؛ استفاده مناسب از تلف همرا ممکن است باعث درد در ناحیه ستون فقرات و گردن شود که در این صورت بهترین حالت استفاده از تلفن همرا مستقیم و روبه جلو می باشد که به جای اینکه سر و گردن خود را با جایگاه قرارگیری موبایل خود مطابقت دهید ، تلفن همراه خود را رو به روی صورت و با فاصله مناسب از صورت قرار دهید .

درد گردن را با روغن های طبیعی ماساژ بر طرف کنید
• روغن مخصوص ماساژ طبیعی نعنا
نعنا یکی از قدیمی ترین گیاهانی است که در اروپا برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شده است . روغن ماساژ نعنا به دلیل خاصیت آرام بخشی که دارد باعث ریلکس شدن بدن می شود . استفاده از روغن ماساژ نعنا برای کاهش درد های مفاصل بسیار مفید می باشد . خواص آنتی باکتریال نعنا باعث می شود در اثر مصرف آن روغن بوی بد دهان را از بین ببرد و هم چنین آلودگی های سیستم گورش را هم پاک سازی می کند و از بین می برد .
• روغن گیاهی اسطوخدوس مخصوص ماساژ
از روغن اسطوخدوس برای ماساژ به عنوان یکی از بهترین روغن های ماساژ گردن درد به کار برده می شود . از این روغن در مراکز درمانی برای ماساژ گردن استفاده می کنند . ماساژ گردن با روغن ماساژ اسطوخدوس به کاهش فشار عضلات و همم چنین به رفع درد های گردن شما قبل از خواب کمک بسیار زیادی می کند .
اگر به روغن ماساژ گیاهی اسطوخدوس دسترسی ندارید می توانید از روغن ماساژ نارگیل و یا روغن ماساژ زیتون برای درمان گردن درد در خانه نیز استفاده کنید .
درمان درد گردن با روغن ماساژ گیاهی اصل در خانه

بسیاری از افراد توان رفتن به مراجع درمانی ماساژ درمانی را برای رفع درد های خود را ندارند به همین خاطر می توانید هم در خانه با مواردی که در این مقاله گفته می شود در خانه نیز ماساژ را خودتان برای خود انجام دهید .
1. ابتدا دوش آب گرم گرفته تا عضلاتتان کمی شل شود .
2. مقداری روغن اسطوخدوس ( یا هر روغن مخصوص ماساژ دیگر که در دسترس دارید ) را بر روی گردن . شانه های خود بریزید .
3. سپس با سر و نوک انگشتانتان گردن خود را به مدت 10 الی 15 دقیقه ماساژ دهید .
4. این عمل را روزانه انجام دهید تا درد گردنتان برطرف شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط استفاده
•  ضمانت اصل بودن تجهیزات ورزشی
•  شماره حسابهای ما
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
•  حریم شخصی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی