مشاوره و سفارشات : 09136544566

» روغن ماساژ برای تسکین درد

خرید روغن ماساژ برای تسکین درد

ورزش کردن بر جسم و روح و روان انسان تاثیر می گذارد چرا که عوامل جسمانی و روانی هم بر عملکرد ورزشی و ورزش تاثیر گذار است . هم چنین علاوه بر ورزش کردن ماساژ نیز یکی از اصولی می باشد که برای تسکین درد و کاهش درد های عضلانی بسیار مفید و موثر عمل می کنند . ماساژ نوعی از مشت و مال با دست ها به حساب می آید . در زمان انجام ماساژ درمانی ، ماساژور به ماهیچه ها و مفاصل فشار های مختلفی را وارد می نماید که نتیجه ی آن در طی انجام چندین بار ماساژ باعث می شود تا درد و گرفتگی عضلات و ماهیچه ها کاهش یابد .
ماساژ ها انواع گوناگونی دارند که برخی از آن ها شامل ماساژ رایحه درمانی ، ماساژ عمیق بافت ها ، ماساژ ورزشی ، ماساژ سوئدی و ماساژ سنگ داغ را می توان نام برد . روغن های طبیعی که برای ماساژ نیز استفاده می کنند مهم است که از چه روغن های مخصوص ماساژی برای چه نوع ماساژ درمانی استفاده می شود .

معرفی انواع بهترین روغن های مخصوص ماساژ برای تسکین درد
روغن ماساژ زنجبیل 100 در 100 طبیعی
روغن طبیعی ماساژ رنجبیل دارای خواص بسیار زیادی برای درمان بسیاری از بیماری ها دارد . از خواص و ویژگی های این روغن می توان به درمان مشکلات تنفسی ، کاهش حالت تهوع ، استرس و اضطراب ، رفع سوءهاضمه و کاهش عفونت های روده ای اشاره کرد . برخی از معتقدین نیز بر این باور اند که روغن زنجبیل به دلیل کاهش مقدار پروستاگلاندین ها در بدن تاثیر موثری در کاهش درد بدن دارد . روغن و اسانس زنجبیل نیز دارای خاصیت ضد التهابی که دارد که مصرف آن باعث کاهش التهاب بدن شده و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود .
روغن طبیعی هسته خرما برای کاهش درد گرفتگی عضلات
گرفتگی عضلات و سفتی آن ها همگی بر روی عضلات تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد در آن ها می شود . برای از کاهش درد های عضلانی و شل کردن آن تا مقدار بالایی راه های مختلفی وجود دارد تا ناراحتی عضلاتتان کم شود . از بهترین راه کار های طبیعی ممکن برای درمان عضلات و ریلکس کردن آن ها استفاده از روغن های طبیعی و ماساژ با این روغن ها می باشد و هم چنین می توانید از کمپرس گرم ، آب آلبالو ترش و فلفل کاین استفاده کنید . اما استفاده از روغن هسته خرما خالص مخصوص ماساژ در حین ماساژ برای کاهش درد های عضلانی و رفع گرفتگی آن ، درد های ناحیه زانو و درد های رماتیسمی بسیار مفید است چرا که دارای انواع ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسید های چرب مفید و آنتی اکسیدان است که باعث تسکین و آرام شدن درد می شود و از گران بها ترین روغن های گیاهی طبیعی مخصوص ماساژ در جهان محسوب می شود .
درمان درد با روغن های چهل گیاه
روغن چهل گیاه از بهترین روغن ها در جهت بهبود کاهش درد های عضلانی و مفصلی کاربرد دارد و از آن می کنند .
خاصیت و کاربرد های روغن گیاهی خالص چهل گیاه مخصوص ماساژ را می توان به صورت مواردی به شکل زیر اشاره کرد :
1) کاهش درد های مفصلی و ضد درد
2) ضد ضرب دیدگی و در رفتگی اعضای بدن
3) ضد کمر درد
4) ضد درد های سیاتیکی
5) بهبود و کاهش درد های زانو
6) ضد آرتروز
7) جلوگیری از کشیدگی عضلات بدن
8) کاهش درد های استخوانی و ضد درد دیسک کمر
استفاده از محصولات طبیعی و گیاهی برای درمان های درد های بدن ازجمله زانو درد ، سر درد ، دندان درد و ... عوارض جانبی کم تری را برای بدن دارد برای همین سعی کنید هنگام مبتلا شدن به بیماری های مختلف سریعا برای درمان به پزشک مراجعه کرده و رسیدگی کنید و سعی کنید بیشتر از درمان کننده های طبیعی به جای دارو های شیمیایی استفاده کنید اگر چه استفاده از محصولات طبیعی مثل استفاده از روغن های ماساژ برای تسکین درد ممکن است  اثر آن بر بدن طول می کشد اما عوارض آن کمتر است .

خرید روغن های طبیعی مخصوص ماساژ
شما عزیزان برای تهیه روغن های طبیعی خالص مخصوص ماساژ برای استفاده و درمان بسیاری از درد هایتان می توانید بهترین روغن ها را از اسپرتر کالا با قیمت های مناسب خریداری کرده و تهیه کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره فروشگاه اسپرتر کالا
•  قوانین و مقررات
•  حریم شخصی
•  ضمانت اصل بودن تجهیزات ورزشی
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی