مشاوره و سفارشات : 09136544566

» معرفی روغن های ماساژ مخصوص لاغری

لاغری با روغن های ماساژ

بیشتر افراد به فکر زیبایی اندام و لاغری هستند و برای کاهش وزن بسیاری از امور از جمله پیاده روی ، ورزش کردن ، مصرف دارو های لاغری و کرم های لاغری ... انجام داده اند ؛ در پی انجام تمامی این کار ها روشی که امروزه بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته و بسیار برای لاغری موثر است ماساژ دور شکم و کمر با انواع روغن های گیاهی ماساژ مخصوص لاغری می باشد .
در واقع ماساژ روشی برای آرامش اعصاب و روان می باشد که اکثر افراد تمایل به انجام آن دارند ؛ هم جنین یکی از روش های کاهش وزن ، ماساژ لاغری می باشد که می توانید در کنار انجام روش های جانبی که برای لاغری گفته شد این روش را نیز انجام دهید . بسیاری از کلینیک های درمانی وجود دارند که مخصوص همین ماساژ برای لاغری نیرو های ماهری را دارند و افرادی که مشتاق خوش اندام کردن خود هستند و می خواهند از اضافه وزن خود خلاص شوند می توانند به این مراکز مراجعه کنند .

معروف ترین و موثر ترین روغن های طبیعی برای کاهش وزن و لاغری
1) روغن ماساژ طبیعی آفتاب گردان
روغن آفتاب گردان از روغن های موثر برای کاهش وزن است که افراد می تواندد قبل از پیاده روی و ... و انجام ماساژ برای لاغری از این روغن استفاده کنند . یکی دیگر از خصوصیت های این روغن سبکی آن است برای استفاده آن برای پوست هرگز پوست را چرب نمی کند . این روغن با داشتن اسيد اسیدلینولئیک ، اسیداستریک و اسید پالمتیک برای پوست مفید می باشد . توجه داشته باشید که در هنگام خرید روغن گیاهی ماساژ آفتاب گردان به مقدار لازم تهیه کنید چرا که این روغن به سرعت فاسد شده و غیر قابل مصرف می شود .
2) روغن گیاهی خالص بادام
مغز بادام یکی از مفید ترین مغز ها می باشد که فواید بسیار گوناگونی را برای بدن دارد . ماساژور ها می تواندد از این روغن برای ماساژ لاغری افراد استفاده کنند . این روغن به سرعت در پوست بدن انسان جذب شده و به راحتی ماساژور می تواند بدن فرد مخصوصا شکم را ماساژ دهد . روغن ارگانیک ماساژ بادام برای افرادی که حساسیت های پوستی دارند توصیه می شود چرا که هرگز واکنش های آلرژیک را به دنبال ندارد .
3) روغن هسته زردآلو مخصوص ماساژ
روغن هسته زرد آلو از روغن هایی می باشد که ساختار آن شبیه روغن های گیاهی بادام می باشد ولی گران تر از آن روغن به فروش می رسد . زمانی که از این روغن استفاده کنید هیچ چربی روی پوست خود احساس نخواهید کرد زیرا به سرعت این محصول جذب پوست می شود . این روغن به دلیل داشتن ویتامین E ماندگاری بیشتر و طولانی تری در مقایسه با روغن های دیگر دارد و دیر تر فاسد می شود .
4) روغن خالص ماساژ جوجوبا
روغن گیاهی جوجوبا یکی از روغن هایی می باشد که ساختاری شبیه موم دارد و زان مصرف پوست شما را چرب نمی کند چرا که سریع جذب پوست می شود . این روغن ماندگاری بالایی دارد که می توانید به راحتی در طول دراز مدت از آن استفاده کنید و نگرانی بابت فاسد شدن آن نداشته باشید . روغن 100 در 100 جوجوبا مناسب برای ماساژ برای کاهش وزن و لاغری می باشد و زمان استفاده بوی خوبی را از خود روی بدن به جا می گذارد و هم چنین قیمت بالایی را دارد و در قیاس با فوایدی که دارد منصفانه می باشد .
5) روغن گیاهی ارگانیک نارگیل برای ماساژ لاغری
روغن نارگیل هم همانند روغن هایی که گفتیم سبک و کم چرب می باشد . این روغن یکی از روغن هایی می باشد که برای ماساژ های لاغری بسیار استفاده می شود و روغن نارگیلی که دارای تری گلیسیرید باشد چسبندگی بیشتری در مقایسه با روغن نارگیلی که این ویژگی را ندارد ، دارد که برای ماساژ های عضلانی بسیار استفاده می شود و کاربرد فراوانی دارد . این روغن قیمت مناسب تر و ارزان تری را نسبت به دیگر روغن ها دارد و قابل خریداری برای همه افراد است .
یکی از بهترین روغن های گیاهی نارگیل برای ماساژ های لاغری اندام ، روغن نارگیل  Fractionated می باشد .
یکی از مجموعه و فروشگاه هایی که دارای بهترین انواع روغن های ماساژ می باشد ، اسپورت کالا است که شما می توانید روغن های مورد نظر خود را به صورت اینترنتی از این فروشگاه خریداری کنید .

روغنی که مثل کوره چربی های شکم را می سوزاند
اگر دارای چربی های زیادی به دور شکم خود هستید می توانید حتی با استفاده از یک روغن گیاهی مخصوص ماساژ درمدتی کمی از آن رهایی یابید . روغن گیاهی ماساژ گلرنگ یکی از این روغن ها می باشد که از گیاه گلرنگ استخراج شده و دارای رنگ نارنجی و زردی که مایل به قرمز می باشد و در آمریکا بیشتر برای رها شدن از چربی های شکم از این روغن استفاده می کنند . شما هم می توانید علاوه بر ماساژ شکم خود با روغن گیاهی گلرنگ با ریختن کم آن در مواد غذایی خود آن را در رژیم غذایی خود قرار دهید .

حرف آخر
اگر برای ماساژ لاغری به مراکز درمانی مراجعه می کنید حتما باید مطمئن باشید که به هیچ کدام از روغن های ماساژ یا کرم های لاغری حساسیت و آلرژی نداشته باشد و اگر هم به روغنی حساسیت داشتید حتما قبل از ماساژ اسم روغن را از ماساژور بپرسید تا اگر به آن روغن حساس بودید از آن برای شما استفاده نکند و روغنی دیگر استفاده کند . بعد از انجام ماساژ هم اگر باز بدنتان واکنشی نشان داد حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حریم شخصی
•  حریم شخصی
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
•  شرایط استفاده
•  ضمانت اصل بودن تجهیزات ورزشی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی