مشاوره و سفارشات : 09136544566

» خواص روغن گل سرخ

خرید روغن گل سرخ اصل و صد در صد طبیعی

روغن طبیعی گل سرخ که به آن روغن گل محمدی نیز می گویند دارای خواص درمانی برای بسیاری از بیماری ها می باشد . گل رز فقط به ظاهر زیبا نیست بلکه استفاده از محصولاتی که از این گل تهیه می شوند ، خواص بسیار زیادی را برای درمان پوست ، مو ، سلامت  قوای جنسی ، افسردگی و ... را در خود دارد که در ادامه به بسیاری از مزاید روغن گل سرخ پرداخته می شود .
طرز تهیه روغن طبیعی گل سرخ در خانه
اخطار : تهیه این روغن در خانه برای مصرف خوراکی نمی باشد .
مرحله اول : 4 لیوان آب را جوشانده و از حرارت بر دارید .
مرحله دوم : می توانید برای ترکیب آن از یک فنجان روغن جوجوبا یا روغن گیاهی زیتون استفاده کنید و آن را درون ظرف شیشه ای بریزید . اما اگر بخواهید روغن گل سرخ حفظ شود بهتر است از روغن جوجوبا استفاده کنید چراکه عطر و رایحه گل سرخ را بیشار می کند .
مرحله سوم : همانطور که گفتیم شیشه دارای روغن را در ظرف اب جوشی قرار دهید . این کار باعث افزایش جذب رایحه و اسانس گل سرخ توسط روغن از گلبرگ می شود .
مرحله چهارم : گلبرگ های گل سرخ را له کرده و درون شیشه روغن بریزید و در شیشه را ببندید . می توانید زمانی که آب جوش ظرفی که ذکر کردیم سرد شد شیشه را در جای آفتاب گیر بگذارید .
مرحله پنجم : ظرف را تا 24 ساعت الی یک هفته به حال خود گذاشته تا به خوبی رایحه آن جذب روغن شود .
مرحله ششم : گلبرگ های گل سرخ را از شیشه در آورده و بقیه روغن را در شیشه بریزید .
مرحله هفتم : روغن را از صافی رد کرده تا صاف و تمیز شود .
مرحله هشتم : مراحل را با همین روغن اما با گلبرگ های جدید تکرار کنید .
مرحله آخر : روغن گل سرخ آماده شده و می توانید آن را درون شیشه ای بریزید و در جای تیره و تاریک نگهداری کنید .
توجه : اگر در حین مراحل کار احساس خارش ، سوزش و در تغییر رنگ در پوست خود احساس کردید ، سریعا دست نگه دارید .
فواید روغن 100 در 100 طبیعی گل سرخ
درمان و مقابله با افسردگی : مصرف روغن گل سرخ موجب افزایش اعتماد به نفس ، تقویت عزت نفس و قدرت ذهنی افراد می شود به همین جهت موثر برای مقابله با بروز افسردگی در افراد می باشد .
تقویت قوای جنسی : روغن گل سرخ با توجه به خاصیت ضد اضطراب و استرسی که دارد می توانید از آن برای تقویت قوای جنسی آقایان استفاده کنید . بهتر است که قبل از رابطه عاشقانه چه برای زن و مرد این روغن را زیر گردن همسر خود زده و ماساژ دهید تا حس و حال شما را بهبود ببخشد .
درمان جوش و آکنه پوست : محققان چینی کشف کرده اند به دلیل داشتن خواص ضد باکتریایی روغن گل سرخ درمان مفیدی برای جوش های صورت آکنه می باشد .
تقویت کننده مو : این روغن علاوه بر آب رسان و رطوبت رسانی که به موها می دهد و باعث جلوگیری از ریزش مو می شود هم چنین با توجه به افزایش جریان خون در پوست سر سبب تقویت مو و افزایش رشد مو می شود .
درمان بسیاری از زخم های ایجاد شده روی بدن : روغن طبیعی گل محمدی به دلیل خاصیت ضد عفونی قوی که دارد ، اگر آن را بر روی زخم های پوستی بمالید باعث جلوگیری از عفونت و بهبود زخم ها می شود .
درمان عفونت های گوش : عفونت گوش هم در بزرگسالان و هم در کودکان رخ می دهد . عواملی هم چون تجمع موم در گوش ، آلرژی های غذایی ، عفونت های تنفسی ، آلرژی های محیطی ، بیماری ژنتیکی و جراحت های داخلی سسب عفونت های گوش می شود و عوارض جانبی هم چون درد گوش ، دشواری در خوابیدن ، تب بالا ، اسهال و استفراغ  ، کشیدن گوش و خروج مایع از گوش و دیگر عوارض را به دنبال فرد خواهد داشت . کسانی که به این درد دچار شده اند می توانند برای درمان عفونت گوش خود از روغن اصل گیاهی گل سرخ استفاده بکنند .
و هم چنین روغن گل سرخ درمان کننده بسیاری از بیماری های دیگر نیز می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
•  قوانین و مقررات
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شماره حسابهای ما
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی