مشاوره و سفارشات : 09136544566

» خواص روغن مار برای سلامتی پوست و مو

خواص روغن مار و تاثیر معجزه آن بر پوست مو

برای نگهداری سالم از پوست و مو می توانید از روغن های گیاهی و طبیعی استفاده کنید . یکی از روغن هایی که بسیار موثر برای حفظ و نگه داری سالم از پوست مو به افراد توصیه می شود روغن های طبیعی و ارگانیک مار می باشد . مار به همان اندازه که بسیار خطرناک و نیش آن کشنده است به همان اندازه هم موثر و شفا بخش است . از گوشت ، سم مار و روغن اصل طبیعی مار که روغن اصل آن از گران قیمت ترین روغن های جهان است استفاده های فراوانی می شود . برای نمونه از سم مار برای ساخت بسیاری از داروهای مختلف و درمان بیماری های قلبی و عروقی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد .
روش گرفتن روغن مار اصل 100 درصد طبیعی
ابتدا برای تهیه روغن مار پوست آن را از بدن مار جدا کرده و سپس حرارت می دهند تا روغنی که در زیر پوست و انتهای دم آن موجود است در اثر گرما و حرارتی که به آن وارد می شود از گوشت و پوست آن استخراج شود . روغن مار اصل از چربی مار آبی چینی به دست می آید اما روغن های مار را از دیگر مار ها مثل مار بوآ، مار دریایی و گونه های دیگری از مار ها به دست می آورند . چربی به دست آمده به یک روغن نسبتا غلیظ تبدیل می شود که دارای سطح بالایی از یک اسید چرب امگا 3 است که خواص زیادی برای سلامتی انسان ها دارد.
کشور های اصلی تولید کننده روغن اصیل و طبیعی مار کشور های ویتنام ، چین و تایلند هستند.

خواص روغن مار برای درمان و سلامتی پوست و مو
کسانی که از درد آرتریت رنج می برند استفاده از روغن مار در کاهش درد آن ها بسیار موثر است . هم چنین از دیگر فواید این روغن می توان به سلامت پوست ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، حفظ سلامت قلب ، بهبود زخم ها و آسیب های دردناک ، افزایش عملکرد شناختی ، کاهش سوزش در پوست و ایجاد تعادل و تقویت مو اشاره کرد .

فواید استفاده از روغن مار برای پوست
هر زمان که پوست شما به هر دلیلی مثل عفونت های پوستی و یا حساسیت ، خشک ، ترک دار ، پوسته پوسته و یا ملتهب شد ، می تواند کمی از این روغن را با ترکیب روغن های دیگر به پوست خود زده تا التهاب ایجاد شده روی پوستتان را برطرف کند و باعث جوان سازی و سالم تر نگه داشتن پوست شما شود .

فواید استفاده از روغن مار برای مو
 بیشتر افراد برای پر پشت و حجیم کردن مو از روغن گیاهی و ارگانیک مار استفاده می کنند . این روغن با تغذیه فولیکول های مو از ریزش مو ها جلوگیری کرده و باعث سلامت پوست سر و مو می شوند .
هم چنین روغن مار برای تقویت و پر پشت کردن مژه ، ابرو ، ریش و سبیل کاربرد دارد و یکی از بهترین محرک های پیاز مو نیز محسوب می شود .

عوارض استفاده از روغن مار
در برخی از مواقع مصرف روغن مار برای بسیاری از افراد عوارض جانبی به همراه دارد که بعد از استفاده از آن روغن برای هر کدارم از درمان هایی که دارند می تواند موجب تهوع ، خارش بدن ، التهاب پوست ، استفراغ و در مواقع نادر باعث تشنج افراد شود که سبب ایجاد این عوارض به دلیل واکنی های مصرف بدون اندازه از روغن مار ، آلرژی به این روغن و یا به کار بردن مواد کم کیفیت در تهیه این روغن است .
در هنگام خرید روغن های طبیعی مار باید به تاریخ آن دقت شود . حتما برای تهیه روغن مار باید به یک منبع معتبر و فروشگاه ها یا عطاری های قابل اطمینان مراجعه کرد تا از اصل و خالص بودن و بی خطر بودن آن روغن مطمئن شویم .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت روغن ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  قوانین و مقررات
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
•  حریم شخصی
•  شماره حسابهای ما
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی