مشاوره و سفارشات : 09136544566

» برای تقویت ناخن چه روغن هایی مفید است ؟

روغن های ماساژ گیاهی که در تقویت و رشد ناخن معجزه گر هستند .

برخی از ویژگی های ظاهری یک انسان باعث می شود تا زیبایی آن را چند برابر کند . یکی از آن ویژگی ها زیبایی ناخن دست ها می باشد . دست جزئی از اعضای بدن می باشد که همیشه در حال کار کردن ، شست و شو ، و تمیزکاری و ... است و به همین دلیل ناخن ها همیشه در اثر این گونه کار ها ممکن است که از زیبایی و رشد و شکستن پی در پی آن مواجه شود . برای رفع این مشکل یکی از بهترین توصیه هایی که می توان کرد ، تقویت ناخن است تا باعث مقاومت هر چه بیشتر ناخن در برابر عوامل محیطی بیشتر شود .
حال این سوال برای افراد پیش می آید که چگونه ناخن های خود را تقویت کنند ؟

تقویت و رشد ناخن به روش خانگی با روغن های گیاهی
استفاده از محلول های ناخن برای رشد و تقویت ناخن برای مدت معینی اثر گذار است که یکی از راهکار هایی است که برای تقویت و رشد سریع ناخن ها به کار برده می شود در عوض استفاده بیش از اندازه از آن ها عوارض جانبی برای ناخن ها نیز دارد اما در مقابل استفاده از روغن های طبیعی برای رشد و بهبود ناخن روش دیگری است که حتی استفاده هر روزه از آن ضرری برای افراد ندارد و یکی از بهترین درمان های برای ناخن های آسیب دیده نیز محسوب می شود .

بهترین روغن های گیاهی برای درمان ناخن های آسیب دیده و هم چنین رشد و تقویت ناخن ها
روغن زیتون : فواید استفاده از روغن صد در صد طبیعی زیتون برای از درمان بیماری ها بسیارموثر است که بیشتر افراد از روغن زیتون برای رشد ناخن و مو رفع آسیب های پوستی استفاده می کنند . از خواص روغن زیتون برای ناخن ها : ناخن ها را تقویت و مقاوم می کند . به بلند شدن سریع ناخن ها کمک می کند . درخشش ناخن را چند برابر می کند و هم چنین یک مرطوب کنندگی گیاهی برای ناخن محسوب می شود .
روغن کاملا ارگانیک کرچک : استفاده منظم از روغن گیاهی کرچک علاوه بر این که به رشد سریع ناخن ها کمک می کند باعث محکم شدن و درمان عفونت های قارچی در ناخن ها نیز می شود .
روغن نارگیل : یکی دیگر از روغن هایی که در بین عموم مردم محبوبیت دارد و بسیاری از افراد از آن برای تسریع در رشد ناخن ها و مو ، ضد باکتریال و ضد عفونی کنندگی پوست و مو استفاده می کنند روغن گیاهی اصل نارگیل می باشد که طرفداران زیادی دارد .
روغن گیاهی شگفت انگیز گوجه فرنگی : گوجه فرنگی از خوراکی هایی می باشد کا دارای مقادیر فراوان بیوتین است که به رشد سریع ناخن ها و سفت شدن ، ضخیم شدن و براق شدن ناخن ها کمک زیادی می کند . ویتامین A  و ویتامین B موجود در گوجه فرنگی و هم چنین روغن آن برای حفظ سلامتی ناخن ها ضروری می باشد .

نشانه های علائم بیماری از روی ناخن
علاوه بر این که ناخن ها یکی از زیبایی جسمی افراد به شمار می آید ، از روی ناخن ها نیز می توان سالم بودن یا تشخیص بیماری جسمی افراد را مشخص کرد . تغییر شکل ناخن ها از نخستین علائمی می باشد که می توان معلوم کرد که فرد با مشکلی رو به رو شده است و حتما باید برای تشخیص این که چه بیماری دارد به پزشک مراجعه کند . ناخن های دست نمایانگر سلامت بدن شما هستند به همین جهت پیروی از یک رژیم غذایی مناسب می تواند به بهبود و رشد و تقویت ناخن کمک بسیاری کند .

علائمی که با مشاهده آنها باید نگران سلامتی خود شوید و سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید :
زمانی که ناخن ها شکننده و مقعر با خال های سفید روی ناخن پدیدار می شود : بدن شما کمبود آهن ، پروتئین یا کلسیم دارد .
استفاده بیش از اندازه از نمک باعث می شود که پوست دور ناخن به طور غیر معمول رشد کند یا همان کوتیکول ها در اطراف ناخن را نیز می گویند .
زمانی که رنگ ناخن ها مایل به زرد است ، به بیماری برونشست مبتلا شده اید .
عصبی بودن فرد یا تیروئید پرکار باعث می شود تا ناخن از گوشت آن جدا شود .
تیرگی ناخن ها و یا حتی کبودی آنها و مایل شدن به رنگ آبی از نشانه های مشکلات تنفسی می باشد .
رنگ پریدگی ناخن ها نشانه ی کم خونی و رشد کم ناخن ها نشانه ی کمبود روی در بدن است .
افرادی که سطح ناخنشان پوسته پوسته می شود دپار کمبود ویتامین ها در بدن خود هستند .
نازک شدن قشر ناخن از نشانه های مصرف کم سبزیجات و روغن های گیاهی در رژیم غذایی افراد در طول روز می باشد و افرادی که در مصرف گوشت قرمز افراط می کنند و از حد تعادل استفاده از آن می گذرند باعث مواجه شدن با یک برآمدگی روی سطح ناخن خود می شوند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت روغن ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  حریم شخصی
•  شیوه های پرداخت در اسپرت کالا
•  شماره حسابهای ما
•  حمل و نقل و عودت
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی