مشاوره و سفارشات : 09136544566

» استفاده از روغن رازیانه برای از بین بردن موهای زائد

خواص روغن رازیانه و تاثیر آن در از بین بردن موهای زائد

از بین بردن موهای زائد یکی از دغدغه های خانم ها و آقایون ( البته بیشنر خانم ها ) می باشد . روش های بسیاری برای موزدایی و از بین دائمی موها معرفی شده اند که برخی از آنها هزینه بر و خطرساز و از همه بدتر دردناک می باشند . یک روش طبیعی و خانگی استفاده از روغن رازیانه که از دانه های گیاه رازیانه استخراج می شود می باشد . از جمله خواص درمانی روغن رازیانه :
از بین بردن موهای زائد بدن
نرم کننده پوست دست و بدن
از بین بردن چین و چروک پوست صورت
رفع ترک های پوستی در اثر کاهش یا افزایش وزن
افزایش شیر در دوران شیردهی
ماساژ روغن رازیانه برای دردهای مفصلی
نسخه گیاهی خانگی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن

روغن گیاهی رازیانه اسپرتر کالا برای ازبین بردن موهای زائد از بهترین روغن های گیاهی با خواص درمانی فوق العاده است . این روغن تاثیر بسزایی در از بین بردن موهای زائد دارد ولی دانستن این نکته بسیار ضروری است که این روغن بسیار سمی بوده و مصرف کمی از آن به صورت خوراکی منجر به ایجاد مشکلات پوستی ، حالت تهوع ، ایجاد دانه های پوستی و .. می شود .
طرز تهیه روغن رازیانه در خانه
مواد لازم : پودر تخم رازیانه 1 قاشق غذاخوری - روغن مایع 1 استکان (روغن کنجد ، روغن ذرت ، روغن زیتون یا روغن آفتابگردان )
ابتدا پودر رازیانه را با روغن مایع گیاهی در یک شیشه بریزید و به مدت 10 دقیقه خوب تکان دهید . به مدت یک هفته در جای تاریک قرار دهید و در طول این مدت روزی 2 تا 3 مرتبه مایع را تکان دهید . پس از گذشت یک هفته از یک طوری نازک رد کنید تا صاف شود . روغن گیاهی رازیانه شما آماده است . این روغن را درون ظرف درب دار در داخل یخچال نگه داری کنید .
نحوه استفاده از روغن رازیانه برای رفع موهای زائد
از روغن طبیعی رازیانه برای رفع موهای زائد همه قسمت های بدن به جز اطراف چشم می توان استفاده کرد . بعد از اصلاح موهای قسمت مورد نظر ، در طول شبانه روز 2 مرتبه محل مورد نظر را با روغن رازیانه ماساژ (به صورت دورانی) دهید . برای اثربخشی بهتر ، بهتر است اصلاح مو به صورن کندن مو از ریشه باشد تا بهتر عمل کند . بعد از یک ساعت محل مورد نظر را بشویید . این عمل را 3 تا 6 ماه انجام دهید تا نتیجه خوبی را دریافت کنید . نکته مهم برای استفاده از روغن رازیانه این است که در دوران قاعدگی اصلا تاثیری ندارد . مصرف این روغن برای زنان باردار و مبتلا به سرطان اصلا توصیه نمی شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ارسال سریع روغن های گیاهی و تجهیزات ورزشی
•  حریم شخصی
•  قوانین و مقررات
•  بهترین کیفیت روغن ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  بهترین قیمت روغن های گیاهی ماساژ و تجهیزات ورزشی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی