مشاوره و سفارشات : 09136544566

» معرفی پنج روغن ماساژ که بیش ترین کاربرد را در ماساژ درمانی دارد

معرفی پنج روغن ماساژ پرکاربرد

ماساژ یک روش موثر برای درمان گرفتگی عضله ها ، درد و ریلکسیشن و آرامش می باشد که امروزه بسیار در مراکز درمانی ، استخر و باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد اما در ماساژ دادن باید از موادی هم استفاده شود تا تاثیر ماساژ را بیش تر نماید و به همین جهت در این مقاله به معرفی پنج روغن ماساژ پر کاربرد پرداخته ایم . این روغن ها خاصیت ماساژ درمانی فوق العاده ای دارند که در صورت استفاده به سرعت جذب پوست و بدن شده و بر اساس خواصی که هر یک از آن ها دارد ، اثر درمانی مختلفی روی عضلات بدن و پوست دارد که معرفی پنج روغن ماساژ که بیش ترین کاربرد را در ماساژ درمانی دارد را موضوع مورد بحث برای این نوشتار قرار داده ایم .

معرفی انواع روغن ماساژ که بیش ترین کاربرد را در ماساژ درمانی دارد

-    روغن ماساژ نارگیل
روغن نارگیل متشکل از ماده تری گلیسیرید می باشد و در انواع مختلف تقسیم شده و معمولی موجود می باشد که مقدار این ماده در هر یک از آن ها متفاوت است که به علت وجود نسبتا متوسط تری گلیسیرید در روغن نارگیل تقسیم شده ، میزان چسبندگی این روغن بیش تر بوده و بسیار مناسب ماساژ درمانی در مدت زمان کوتاه می باشد که از بین برنده موثر مشکلات عضلانی بدن می باشد . طبع این روغن گرم و خشک است و جهت ریلکس کردن مورد استفاده قرار می گیرد که به عنوان بهترین روغن ریلکسی شناخته می شود و در درمان بیماری های سوختگی و بانوان مناسب است و یک نوع آرامش بخش و شاداب کننده پوست و براق کننده مو موثر می باشد .
این روغن ماساژ درمانی بسیار راحت مورد شست و شو قرار می گیرد و به راحتی پاک می شود . روغن نارگیل تقسیم شده از عطر و بوی کمتری نسبت به روغن نارگیل معمولی برخوردار بوده ، اما باز توصیه می شود افرادی که پوست شان به روغن نارگیل حساسیت دارند ار مصرف این روغن برای ماساژ درمانی خودداری نمایند . دوام روغن نارگیل تقسیم شده بسیار بالا می باشد و از قیمت بسیار مناسبی نسبت به انواع روغن های ماساژ برخوردار است که باعث جذب خریداران زیادی به این محصول کاربردی شده است . از تاثیراتی که این روغن گیاهی در بدن دارد می توان به خواص خوب آرام بخش ، شاداب کننده پوست ، رفع سوختگی و بسیار مناسب برای بانوان و براق نمودن مو اشاره نمود . این روغن بسیار سبک و مایع می باشد که چربی بسیار کمی هم دارد و مناسب برای ماساژ درمانی می باشد .
-    روغن آفتاب گردان
این روغن ماساژ از تخمه گل آفتاب گردان به دست می آید که حاوی ماده اسید لیندلئیک ، اسید پالمتیک و اسید استریک می باشد که برای داشتن پوستی سالم استفاده از این روغن پیشنهاد می شود ، زیرا با افزایش سن یا در صورت استفاده برخی افراد در استفاده از صابون های پاک کننده سخت و قوی مقدار اسید چرب ضروری بدن کاهش یافته که در این صورت استفاده از این روغن می تواند بسیار اثر بخش باشد . طبیعت این ماده گرم و تر می باشد که برای ریلکسی استفاده می گردد .
این نوع روغن ماساژ درمانی به دلیل مدت ماندگاری کمی که دارد باید در دمای خنک نگه داری گردد یا با ریختن مقداری ویتامین ای در آن می تواند میزان زمان ماندگاری آن را افزایش دهد . هم چنین توصیه می شود ، افراد حساس به این روغن گیاهی ماساژ از مصرف آن دوری نمایند . این روغن برای درمان درد مفاصل و آرتورزهای مختلف بسیار موثر و شفابخش می باشد که با ماساژ حتما اثر سریع تر و بهتر آن را خواهید دید .
-    روغن بادام
این روغن ماساژ گیاهی از بادام زرد گرفته می شود و در ماساژ درمانی بسیار محبوب و از طرفداران زیادی برخوردار می باشد . روغن بادام شیرین از طبعی گرم معتدل برخوردار است و در امر ریلکسی و زیبایی بسیار مورد استفاده افراد قرار می گیرد و در درمان انواع بیماری های خشکی پوست ، خارش ، رفع خستگی افراد سالمند ، رفع پف چشم بسیار موثر می باشد و یک مرطوب کننده قوی می باشد .
این یک روغن برای ماساژ درمانی بسیار مناسب می باشد زیرا سبک وزن است که امکان ماساژ را برای فرد ماساژ دهنده بسیار آسان می سازد . جذب این روغن بالا می باشد که نیازی به استفاده مجدد آن نیست . این روغن ماساژ ارزان قیمت بوده و محرک پوست نمی باشد البته که برای افراد حساس به بادام خوراکی ، مصرف آن پیشنهاد نمی شود .
-    روغن هسته زرد آلو
این روغن زیبایی به لحاظ ظاهری بسیار شبیه به روغن بادام است اما به لحاظ قیمت گران تر از آن می باشد . مدت زمان ماندگاری آن به دلیل دارا بودن ویتامین E بالا ، بسیار زیاد است . جذب سریع این روغن به پوست باعث می شود تا افراد بعد از مصرف احساس چربی در پوستشان نکنند و به همین دلیل در امر ماساژ درمانی بسیار مورد استفاده درمان گران قرار می گیرد .
طبع این روغن ماساژ درمانی سرد و تر می باشد و در زمینه زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب برای پوست های خشک و حساس است که از بین برنده چین چروک و سوختگی و التهاب پوست می باشد . مصرف این ماده برای افرادی که به استفاده از روغن بادام شیرین حساسیت دارند ، جایگزین بسیار خوبی می باشد .
-    روغن آووکادو
از طبیعتی سرد برخوردار است و در زمینه زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و در رفع ناراحتی های پوستی ، چین و چروک ، سوختگی ، تیرگی پوست و طراوات و شادابی بخشیدن به پوست بسیار موثر است . این روغن ماساژ همان طور که از اسم آن پیداست از میوه آووکادو گرفته می شود که به دلیل دارا بودن رنگ سبز ، روغن آن نیز سبز رنگ و سنگین دارد و اصولا با دیگر روغن های ماساژ درمانی مثل روغن بادام ترکیب می شود و قیمت آن در مقایسه با روغن بادام دو برابر است . افراد حساس به شیره گیاهان امکان حساسیت به روغن ماساژ آووکادو نیز در آن ها وجود خواهد داشت که منع مصرف این روغن برای آن ها وجود دارد .
خرید اینترنتی روغن ماساژ
خرید اینترنتی روغن ماساژ بدن روشی است که متقاضیان این محصول از این طریق برای تهیه روغن های ماساژ درمانی اقدام می نمایند . جهت خرید اینترنتی روغن ماساژ اصل می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپرتر کالا مراجعه نمایید و در آن جا از انواع روغن های گیاهی ماساژ درمانی دیدن نمایید و طبق مشخصات و ویژگی هایی که هر یک از آن ها دارد ، محصول متناسب با پوست بدن خود را انتخاب و خریداری نمایید . خرید آنلاین روغن ماساژ از فروشگاه اینترنتی اسپرتر کالا با قیمت مناسب تولیدی صورت می گیرد زیرا این محصول به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست شما خواهد رسید و خرید اینترنتی روغن های مخصوص ماساژ در این فروشگاه تجهیزات ورزشی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می گیرد و با ضمانت اصل کالا و ارسال سریع و به موقع به دست شما خریداران محترم خواهد رسید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط استفاده
•  قوانین و مقررات
•  درباره فروشگاه اسپرتر کالا
•  حریم شخصی
•  حریم شخصی
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی