مشاوره و سفارشات : 09136544566

» بهترین روغن ماساژ طبیعی ریلکس کننده

روغن ماساژ طبیعی ریلکس کننده

روش های زیادی برای درمان درد ، درمان گرفتگی عضلات ، ریلکسی و آرامش وجود دارد . یکی از این روش های مهم و موثر ، ماساژ درمانی می باشد . تصور کنید بعد از یک روز کاری و کسل کننده هیچ چیزی مانند ماساژ نمی تواند به جسم و ذهن شما ریلکسی و آرامش را هدیه کند . ماساژ برای رفع خستگی بدن یکی از موثر ترین روش های بهبود و احساس آرامش شما می باشد . یکی از مهم ترین وسایل ماساژ که بدون آن نمی توان ماساژ را به درستی و خوبی انجام داد روغن ماساژ می باشد .
روغن ماساژ برای ریلکسی
همه روغن گیاهان نمی توانند برای آرامش دادن به بدن موثر باشند و به عنوان روغن ماساژ شناخته شوند . روغن ماساژ باید ویژگی جذب کننده داشته باشد یعنی باید سریع جذب بدن شود و  موجب ریلکس شدن بدن شود .  در ادامه با برخی از روغن های ماساژ و فواید و خواص آن ها بیش تر آشنا می شویم :
روغن زیتون و مزایای روغن زیتون برای ماساژ بدن
یکی از بهترین روغن های ماساژ روغن زیتون می باشد به ویژه برای ماساژ سوئدی . این روغن سنگین است و فقط مقدار کمی از ان جذب پوست می شود به همین دلیل برای انواع ماساژها مورد استفاده قرار می گیرد . از مزایای روغن زیتون در ماساژ می توان به خواص مرطوب کنندگی قوی و درمان خشکی پوست ، درمان درد گرفتگی عضلات ، بهبود گردش خون و افزایش انرژی اشاره کرد .
روغن نارگیل و مزایای روغن نارگیل برای ماساژ بدن
بیش تر مردم بر این تصور هستند که روغن نارگیل بسیار چرب است . اما این تصوری کاملا اشتباه است و روغن نارگیل به سرعت جذب پوست می شود که این ویژگی آن را برای ماساژ بدن مناسب کرده است . از این روغن بیش تر برای ماساژ های قبل از زایمان و رفلکسولوژی استفاده می شود . روغن نارگیل دارای ویژگی های همچون اثرات این روغن در مدت بیش تری باقی می ماند ، مرطوب کنندگی قوی و آبرسانی به بدن ، دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان که موجب سالم ماندن پوست می باشد ، کاهش پیری پوست و چین و چروک آن می باشد .
روغن بادام شیرین و مزایای روغن بادام شیرین برای ماساژ بدن
روغن زرد رنگ با رایحه ای ملایم و شیرین است که در بیشتر ماساژ ها از آن استفاده می شود . این روغن کم چرب به سرعت جذب بدن می شود و یکی از بهترین روغن های ماساژ برای پوست های متفاوت می باشد . از خواص و ویژگی های می توانیم به مواردی همچون پاک سازی پوست بدن ، استفاده برای پوست نوزاد ، کاهش خطر ابتلا به آفتاب سوختگی ،ضد التهاب و خارش ، آرامش عضلات اشاره کنیم .
روغن هسته انگور و مزایای روغن هسته انگور برای ماساژ بدن
در میان روغن های ماساژ ، روغن هسته انگور از همه روغن ها چرب تر است و باعث صاف شدن پوست می شود . این روغن امکان التهاب را کاهش می دهد به دلیل وجود  ویتامین E ،  لینولئیک اسید و ترکیبات فنلی برای سلامت پوست مفید می باشد .
روغن آفتابگردان و مزایای روغن آفتابگردان برای ماساژ بدن
یکی از بهترین و سبک ترین روغن های ماساژ می باشد که حاوی لینولئیک اسید می باشد و به رطوبت پوست کمک می کند و مانع خشکی پوست می شود .از پیری زود رس جلوگیری می کند و به باز سازی سلول ها کمک می کند همچنین باعث جوان شدن پوست می شود . استفاده مدام از این روغن سبب روشن تر و درخشان تر شدن پوست می شود .
روغن کنجد و مزایای روغن کنجد برای ماساژ بدن
ماساژ با روغن کنجد موجب می شود که ساختار های بدن از جمله رباط ها ، ماهیچه ها و عضلات تقویت شوند . از مزایای این روغن می توان کاهش درد و التهاب ، جلوگیری از آفتاب سوختگی نام برد .

خرید روغن های ماساژ ریلکسی اصل

برای خرید روغن های ماساژ ریلکسی از اسپرتر کالا می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری اقدام کنید . برای خرید اینترنتی روغن های ماساژ بدن کافی است وارد وب سایت اسپرتر کالا شوید و بنا بر نیاز روغن مورد نظر خود را خریداری کنید . در صورتی که احساس کردید به کمک و مشاوره نیاز دارید با شماره های 03155448364 - 09186305653 - 09387758137 تماس حاصل کنید .برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره فروشگاه اسپرتر کالا
•  حریم شخصی
•  بهترین قیمت روغن های گیاهی ماساژ و تجهیزات ورزشی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  قوانین و مقررات
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی