مشاوره و سفارشات : 09136544566

» روغن ماساژ گیاهی برای لاغری ران ، شکم و بازو ها

خرید روغن گیاهی ماساژ برای لاغری ران و شکم و بازو ها

امروزه دغدغه بیشتر زنان و و هم چنین جوانان و نوجوانان لاغری اندام می باشد . بسیاری از این افراد سعی می کنند تا با انجام دادن و تمیرن کردن ورزش های سنگین ، رعایت کردن در مصرف خوراک و گرفتن انواع مختلفی از رژیم های غذایی سنگین در جهت لاغر شدن خود تمامی این کار ها را انجام می دهند ؛ حتی برخی افراد به دنبال لاغری های موضعی و یا انجام دادن برخی از عمل های جراحی که برای لاغری می باشد ، می روند . درست است که تمامی این کار ها سبب لاغری آن ها می شود اما برخی از آن ها مانند رژیم های سخت و انجام دادن عمل های جراحی سبب می شود تا پس از مدتی باعث شود تا عوارض جبران ناپذیری برای شان به وجود بیاید . یکی از مواردی که برای لاغر شدن بسیار مناسب و بدون عوارض می باشد ، ماساژ دادن با روغن های ماساژ می باشد . استفاده از این روش برای همگان ممکن می باشد و عوارضی را برای شان ندارد . استفاده از این روش برای لاغری ممکن است کمی زمان بر تر از موارد دیگر باشد اما بازگشت پذیری آن خیلی کمتر می باشد و همان طور که گفته شد عوارض جانبی را برای فرد ندارد .

آیا ماساژ با روغن های گیاهی ماساژ سبب لاغری افراد می شود ؟
ماساژ درمانی علاوه بر این که سبب آرامش اعصاب میشود ، استفاده از برخی از ماساژ های مخصوص باعث می شود به لاغری ما کمک کند . ماساژ به شما کمک فراوانی برای رهایی از استرس و اضطراب می کند که همزمان هم می توانید سر تا پای خود را جوان کنید . یک ماساژ خوب می تواند شما را از هر نوع آسیب دیدگی که دارید نجات دهد و باعث کاهش و بر طرف ساختن از تمامی درد ها و گرفتگی هایی که دارید ، بکند . مطالعات اخیر نشان داده است که انجام برخی از ماساژ ها به روی بعضی از قسمت های بدن سبب کاهش وزن و لاغری آن قسمت از بدن می شود . ماساژ آروماتراپی ، ماساژ لنفاوی و ماساژ شکمی با روغن های مخصوص ماساژ گیاهی اصل از بهترین ماساژ درمانی های مخصوص لاغری و کاهش وزن می باشد که شما می توانید با انجام این ماساژ ها به وزن و اندام ایده آل خود برسید .
3 مورد از روغن های مخصوص ماساژ برای لاغری اندام
1- روغن گیاهی اصل مخصوص ماساژ ترخون برای داشتن شکمی صاف و تخت : بسیاری از افراد درگیر شکم و نفخ شکمی می باشد . داشتن شکم صاف و تخت آرزوی تمامی افراد می باشد . برای این که شکمی تخت و صاف داشته باشید و از شر نفخ شکم راهی پیدا کنید بهتر است که از روغن گیاهی مخصوص ماساژ ترخون استفاده کنید که تاثییر بسزایی را در لاغری شکم شما دارد . استفاده از روغن ماساژ ترخون برای بازو ها و ران ها موثر است .ماساژ اندام با اسفاده از روغن اصل ماساژ ترخون در مدت زمان معینی سبب می شود که اندامتان به طور یک دست لاغر شود . 
نکته : اگر باردار می باشد از مصرف و ماساژ روغن ماساژ گیاهی ترخون در سه ماه اول بارداری و هم چنین در دوره شیردهی به شدت خودداری کنید . هم چنین استفاده از این روغن برای کودکان زیر چهار سال سن اصلا توصیه و تجویز نمی شود .
2- روغن ماساژ گیاهی نعنا فلفلی ارگانیک موثر برای سم زدایی بدن و لاغری اندام : داشتن مشکلات گوارشی برای افراد چاق همیشه چوب لای چرخ لاغر شدن برای این افراد می گذارد . اگر رژیمی گرفته اید حتما در طول رعایت رژیم غذایی خود از روغن گیاهی لاغری مخصوص ماساژ نعنا فلفلی استفاده کنید چرا که استفاده و ماساژ دادن با روغن مخصوص ماساژ نعنا فلفلی اصل باعث سم زدایی از کبد ،کلیه ها و روده های فرد می شود و هم چنین کمک بسیار زیادی را به هضم شدن هر چه راحت تر غذا می کند . زنان و خانم های باردار و شیرده حتما این نکته را در نطر داشته باشند که مصرف این روغن و هم چنین ماساژ با روغن نعنا فلفلی مخصوص ماساژ برای این زنان ممنون می باشد و از آن خودداری کنند . 
3- روغن مخصوص ماساژ لیموترش طبیعی برای لاغری اندام : لیموترش میوه ای است سرشار از ویتامین سی ، اسید سیتریک ، فلانوئید که دوست سلامت شما می باشد . مصرف عصاره لیموترش ادرار آور می باشد و برای همین آب های اضافی بدن را دفع می کند . اسانس لیموترش و ماساژ بدن با روغن ماساژ لیموترش گیاهی که با انباشتگی چربی ها و سلولیت مبارزه کرده و سبب لاغری و کاهش وزن در افراد می شود .
توجه داشته باشید که ماساژ های لاغری را بهتر است که در مراکز ماساژ درمانی انجام دهید تا نتیجه ی تاثیر بیشتری را ببینید اما می توانید هم خودتان انجام دهید فقط قبل از آن یک دور روش ماساژ و حرکات دست هنگام ماساژ را یاد گرفته و سپس برای دیگری انجام دهید .

خرید اینترنتی روغن های ماساژ لاغری برای شکم ، ران و بازو ها از فروشگاه آنلاین  اسپرتر کالا

خرید اینترنتی محصولات امروزه یکی از بهترین امتیازات برای فروشگاه های فیزیکی می باشد . بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری بسیاری که در طول روز با آن مواجه می باشند دیگر وقتی برای خرید حضوری برخی از محصولات را ندارند و خرید آنلاین را به خرید حضوری ترجیح می دهند . فروشگاه اسپرتر کالا با ارائه خدمات ماساژ درمانی و آموزش تخصصی ماساژ و هم چنین فروش بهترین روغن های مخصوص ماساژ اصل این امکان را برای مشتریان و خریداران خود به وجود آورده است که علاوه بر خرید حضوری بتوانند به شکل اینترنتی با مراجعه به سایت ( www.sporterkala.com خرید روغن های ماساژ را به صورت آنلاین انجام دهند . در کل خرید آنلاین هم سبب صرفه جوییدر وقت و زمان می شود و هم از دادن هزینه های اضافی جلوگیری می کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ضمانت اصل بودن تجهیزات ورزشی
•  حریم شخصی
•  راهنمای خرید از اسپرت کالا
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  قوانین و مقررات
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی