مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن تخم هندوانه مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن تخم هندوانه مخصوص ماساژ

روغن تخم هندوانه مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

زیبایی
• کاربرد :
سرد و تر
• طبع :
تخمه هندوانه
• تهیه شده از :
درمان خراش و جای زخم بر روی پوست - درمان خارش های پوستی - از بین بردن چین و چروک -
• موارد درمانی :
آبرسانی به پوست - سفت نگه داشتن پوست و ...
• موارد مصرف :
ندارد
• موارد منع مصرف :
4446
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
250,000 ریال 
 

یکی دیگر از روغن های ماساژ با کاربرد زیبایی در کنار روغن های متفاوت دیگر در این زمینه را می توان روغن ماساژ تخم هندوانه معرفی نمود که دارای طبعی سرد و تر  می باشد . در بیان کاربرد زیبایی این روغن در بحث زیبایی می توان به خواص روغن تخم هنوانه مخصوص ماساژ در زیر اشاره نمود که در فروشگاه اسپرتر کالا به خریداران عرضه می گردد . البته می توان به استفاده از این روغن ماساژ در درمان گرفتگی عضلات به صورت ماساژ روی عضله نیز اشاره داشت اما بیشترین جنبه این روغن را می توان به بحث زیبایی مختص دانست .
خاصیت روغن ماساژ تخم هندوانه
در بیان خاصیت این روغن می توان به خاصیت روغن تخم هندوانه برای پوست اشاره داشت . در استفاده از این روغن ماساژ برای پوست می توان به ماساژ هر شب روغن تخم هندوانه روی پوست جهت سفت شدن پوست و از بین بردن چین و چروک اشاره داشت . در رفع لک های سیاه موجود در پوست نیز می توان از چند قطره روغن تخم هندوانه به تنهایی یا مخلوط با چند قطره روغن ماساژ رزماری به همراه یک قاشق چایخوری گلاب به صورت ماساژ روزانه بر روی لکه ها استفاده نمایید . در درمان خارش های پوستی نیز می توانید با ریختن چندین قطره بر روی پوست و ماساژ به رفع این موضوع بپردازید . در رفع التهابات پوستی می توانید روغن تخم هندوانه را روی موضع مورد نظر ماساژ دهید تا هم التهابات پوستی برطرف گردد و هم اینکه جای خراش های پوستی و زخم ها درمان شود . استفاده از روغن تخم هندوانه به عنوان یک آب رسان قوی پوست جهت مرطوب نگه داشتن و نرمی و لطافت و درخشندگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

روغن ماساژ تخم هندوانه
روغن ماساژ تخم هندوانه با خواصی در رفع چین و چروک گرفته تا زیبایی و شفاف سازی پوست را می توانید با کمترین بهای پرداختی از فروشگاه اسپرتر کالا به عنوان یک مرکز خرید روغن ماساژ خریداری نمایید . این فروشگاه با عرضه مستقیم محصولات در کاهش هزینه خرید برای خریداران صرفه جویی به عمل آورده و این موضوع در کنار ارائه محصولات با کیفیت و اصل سبب شده تا تقاضای خرید این روغن از این مجموعه بالا رود . در نظر گرفتن مشاوره رایگان در زمینه خرید روغن ماساژ مورد نظر در این مرکز خرید از امکاناتی است که در راستای جلب رضایت خریدارن در نظر گرفته شده است .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی