مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن بومادران مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن بومادران مخصوص ماساژ

روغن بومادران مخصوص ماساژ

مقدار: 9999 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
گرم و خشک
• طبع :
گیاه بومادران
• تهیه شده از :
درمان درد های مفاصلی و روماتیسمی - تقویت لثه و دندان - درمانجای زخم
• موارد درمانی :
ضد التهاب - ضد اسپاسم - ضد روماتیسم - ضد عفونی کننده
• موارد مصرف :
زنان باردار و شیره - کودکان و نوزادان
• موارد منع مصرف :
4430
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
200,000 ریال 
 

بومادران یکی از گیاه های علفی در کشورهای اروپایی می باشد که طی خشک شدن و عملیات تقطیر به صورت روغن با خاصیت درمانی ضد التهاب و ضد اسپاسم  و ضد عفونی کنندگی در اختیار خریداران عرضه می گردد . این روغن گیاهی که به عنوان یک روغن ماساژ اصل در فروشگاه اسپرترکالا عرضه می گردد با طبیعت گرم و خشک به همراه اسید های چربی و ساپونین های طبیعی از خواص فراوانی برخوردار است که ما در ادامه به شرح آن می پردازیم . خرید اینترنتی روغن ماساژ بوماردان نیز به منزله خواص شگف انگیز این روغن در فروشگاه اسپرتر کالا جهت خرید با کمترین قیمت و صرف کمترین زمان در نظر گرفته شده است .
خاصیت روغن بومادران
در بیان خاصیت های این روغن می توان در وهله اول به خاصیت روغن بومادران برای پوست و مو اشاره داشت . استفاده از این روغن ماساژ برای پوست های تحریک شده و پوست های خشک جهت صاف کردن پوست به صورت ماساژ بر روی صورت و شستن بعد از نیم ساعت صورت می گیرد . در بحث مو نیز می توان استاده از این روغن ماساژ بوماردان را برای رفع شوره و ریزش مو به صورت ماساژ این روغن بر کف سر و شستن آن بعد از دو ساعت با اب و شامپوی بچه بیان نمود . در بیان خاصیت ضد عفونی این روغن ماساژ می توان برای رفع زخم های پوستی و درمان سریع آن و استفاده به صورت دهان شویه به عنوان ضد عفونی کننده دهان و تقویت لثه و دندان نیز از این محصول استفاده نمود . در بحث ضد التهابی این محصول می توان استفاده از روغن ماساژ را جهت بهبود گردش خون در بدن و درمان بیماری های چون آرتروز، روماتیسم و واریس مفید دانست . در نحوه مصرف در این زمینه می توان ماساژ این روغن را به تنهایی یا با مخلوط با روغن زیتون و پوشش محل درد با پارچه و گرم نگه داشتن آن بیان کرد . در بیان خاصیت ضد اسپاسم یعنی ضد گرفتگی و انقباض می توان از این روغن ماساژ بوماردان به صورت ماساژ بر روی محل درد استفاده نمود .
این روغن گیاهی و اورجینال ارائه شده در فروشگاه اسپرتر کالا در کنار این خواص بیان شده از خاصیت های دیگر چون استفاده برای لاغری ، درمان سندرم پیش از قاعدگی و کمک به انقباض عروقی خونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی روغن ماساژ بومادران
در خرید اینترنتی روغن ماساژ بومادران توجه به درجه یک بودن روغن ماساژ یا به عبارتی خرید روغن ماساژ اصل مهم ترین نکته می باشد که خریدار می تواند به آن توجه نماید . در توجه به این مطلب می توان در وهله اول به خرید اینترنتی از یک فروشگاه معتبر با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی اعتماد و ستاد ساماندهی اشاره داشت که به معتبر بودن یک فروشگاه آنلاین و جلب اعتماد خریداران کمک می نماید . در بحث بعدی این موضوع می توان ارائه ضمانت اصالت محصول را که در برخی از فروشگاه های ارائه می شود را دلیل  دیگری بر تهیه روغن اورجینال ماساژ دانست که در فروشگاه اسپرترکالا تمامی این موارد در راستای جلب رضایت و اعتماد خریداران برای خرید اینترنتی روغن ماساژ بومادران ارائه شده است . 

محصولات ذیل قبلا توسط مشتریان محصول فوق خریداری شده است.
خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی