مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن هسته آلبالو مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن هسته آلبالو مخصوص ماساژ

روغن هسته آلبالو مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

زیبایی
• کاربرد :
سرد و خشک
• طبع :
هسته آلبالو
• تهیه شده از :
رفع لک و جای جوش - پیشگیری از چین و چروک
• موارد درمانی :
مرطوب نگه داشتن صورت - ایجاد لطافت و نرمی در پوست
• موارد مصرف :
مصرف بیش از حد مجاز نمی باشد - افراد با پوست چرب در استفاده احتیاط نمایند
• موارد منع مصرف :
4423
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
200,000 ریال 
 

یکی از روغن های ماساژ مناسب در طب سنتی با کاربرد زیبایی در بحث پوست و صورت را می توان روغن هسته آلبالو مخصوص ماساژ معرفی نمود که با طبع یسرد و خشک در ایجاد پوستی لطیف و نرم به همراه رفع لک صورت موثر می باشد . روغن ماساژ هسته آلبالو مناسب برای پوست را نمی توان از فروشگاه اسپرتر کالا ارائه دهنده روغن های ماساژ خالص با کمترین قیمت تهیه نمود .
روغن هسته آلبالو برای پوست
یکی از روغن های مناسب به عنوان ضد لک و روشن کننده پوست را می توان روغن هسته آلبالو معرفی نمود . بدین صورت که هفته ای سه مرتبه صورت خود را با روغن هسته آلبالو ماساژ داده و بعد از 1 ساعت با آب ولرم بشوئید .
روغن هسته آلبالو برای لک صورت
در رفع لک و جای جوش حتی جوش های قدیمی استفاده از روغن هسته آلبالو تاثیر زیادی را دارا می باشد . در استفاده از این روغن در این راستا می توان روزانه یک یا دو مرتبه در زمان‌ هایی که بیرون نیستید (یعنی زمان های که در مقابل تابش نور خورشید قرار نمی گیریدچون باعث سبزه شدن می شود) به پوستتان بزنید و بعد از یک ساعت با پنبه و گلاب صورت خود را تمیز کنید .
روغن هسته آلبالو برای رفع چین و چروک صورت
در پیشگیری از چین و چروک یا به عبارتی بهبود پوست صورت استفاده از روغن ماساژ هسته آلبالو به صورت یک دوره 40 روزه به صورت مصرف هفته ای چهار تا پنج مرتبه یک ساعت قبل از خواب روغن هسته آلبالو را روی پوستتان ماساژ دهید و هر روز روزانه یک تا دو مرتبه تکرار کنید .  بر اساس مشاهدات انجام شده تأثیر روغن هسته آلبالو پس از دو تا سه هفته اول قابل مشاهده خواهد بود .  به طور کلی می توان روغن ماساژ آلبالو را مناسب برای نرمی و لطافت پوست و رهاندن پوست از خشکی معرفی نمود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

روغن ماساژ هسته آلبالو
در معرفی مناسب ترین روغن های ماساژ در بحث استفاده در جهت زیبایی و مناسب برای پوست می توان روغن هسته آلبالو با خاصیت مرطوب کنندگی و رفع لک را معرفی نمود . برای تهیه و خرید این روغن گیاهی به صورت روغن ماساژ اصل می توانید از فروشگاه اسپرتر کالا مشغول به فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع روغن های ماساژ با خواص فوق العاده و کاربرد های ریلکسی - درمانی و زیبایی به صورتح ضوری یا اینترنتی مراجعه نموده و با بهره مندی از واحد مشاوره و پشنیبانی این فروشگاه به روغن مورد نظر با توجه به نیاز خود با کمترین قیمت دست یابند .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی