مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن اکالیپتوس مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن اکالیپتوس مخصوص ماساژ

روغن اکالیپتوس مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
سرد و تر
• طبع :
برگ گیاه اکالیپتوس
• تهیه شده از :
درمان سردرد - سرماخوردگی - خروپف - درمان سینه پهلو و...
• موارد درمانی :
ضد قارچ و ضد عفونی کننده
• مواردمصرف :
زنان باردار و شیرده
• موارد منع مصرف :
4414
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
200,000 ریال 
 

یکی دیگر از محصولات در فروشگاه اسپرترکالا که با خاصیت فراوانی که دارا می باشد توانسته نظر خریداران در خرید روغن ماساژ را به خود جلب نماید روغن اکالیپتوس می باشد . این روغن با طبع سرد و تر خود با خاصیت و کاربرد درمانی که دارا می باشد تواسته در درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات به افراد کمک نماید که در بیان برخی از این مشکلات که با خاصیت این روغن برطرف می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود .
خواص روغن اکالیپتوس
این روغن که از برگ اکالیپتوس به دست می آید و به صورت بخور یا به صورت ماساژ مورد استفاده قرار می گیرد دارای خواصی است که به رفع برخی از بیماری ها به صورت طب سنتی کمک می نماید . به طور مثال در درمان سردرد های لجوج می توانید با ماساژ این روغن به قسمت هایی از پیشانی علاوه بر رفع سردرد به باز شدن سینوس ها نیز کمک نمایید پس می توان روغن اکالیپتوس را برای درمان سردرد مناسب دانست . . در کنار این خاصیت روغن اکالیپتوس می توان به برطرف نمودن خروپف توسط این روغن نیز اشاره داشت که در روش استفاده از آن می توان ماساژ آن بر روی بینی را مطرح نمود که در کاهش تورم مجاری و دیواره های داخلی بینی کمک می نماید و در نتیجه خروپف را از بین می برد . در بیان  دیگر خصوصیات این محصول می توان به رفع درد زانو حاصل از آرتریت اشاره داشت که با ترکیب روغن اکالیپتوس به همراه روغن نعنا یا به تنهایی می توان به رفع آن پرداخت . در درمان سینه پهلو نیز می توان با ماساژ روغن اکالیپتوس بر روی قفسه سینه و گذاشتن کیسه آب گرم بر روی پشت و خوابیدن به مدت نیم ساعت و انجام این عمل به مدت دو تا سه بار در روز به رفع این درد پرداخت . با خاصیت ضد قارچ و ضد عفونی کنندگی این روغن می توان از آن برای رفع بوی پا استفاده نمود . برای رفع سرماخوردگی ،سیاه سرفه و خلط آوری و .. می توانید از این روغن استفاده نمایید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

روغن اکالیپتوس چیست ؟
روغن اکالیپتوس یکی از روغن هایی است که از برگ گیاه اکالیپتوس با بوی تند و تیز طی فرآیندی خاص به عمل می آید . استفاده از این محصول که به صورت بخور و به صورت ماساژ تهیه شده با خواص شگفت انگیزی که دارد می تواند در درمان برخی از بیماری ها به شما کمک می نماید که در بیان این مسئله می توان به مطالب بالا قسمت خواص روغن اکالیپتوس رجوع کرده و به اطلاعات در این زمینه دست یابید . فروشگاه اسپرتر کالا با مشاوره و راهنمایی دادن در زمینه هر یک از مشکلات این امکان را فراهم کرده تا خریداران بتوانند با آکاهی کامل به خرید روغن برای برطرف نمودن مشکل خود دست یابند .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی