مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن پیاز عنصل مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن پیاز عنصل مخصوص ماساژ

روغن پیاز عنصل مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
خیلی گرم و خشک
• طبع :
پیاز گیاه عنصل
• تهیه شده از :
تسکین درد مفاصل - درد های ناشی از سردی -دردگوش و سرمازدگی
• موارد درمانی :
تقویت مو ، مژه و ابرو
• موارد مصرف :
زنان باردار و شیرده و کودکان - افراد گرم مزاج - افراد با ناراحتی کلیوی و معده
• موارد منع مصرف :
4413
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
400,000 ریال 
 

پیاز عنصل گیاهی از خانواده مارچوبه است و با نام های چون پیاز دشتی یا پیاز موش نیز شناخته می شود . دلیل معرفی این نوع محصول به نام پیاز موش را می توان به علت دفع موش توسط این گیاه بیان نمود . اگر پیاز عنصل را با سرکه بجوشانید و در محل بپاشید باعث دفع موش می گردد . تهیه روغن گیاه این پیاز جهت تولید روغن ماساژ پیاز عنصل از مواردی است که در فروشگاه اسپرتر کالا برای برطرف ساختن نیاز خریداران به صورت عرضه روغن ماساژ پیاز عنصل با قیمت مناسب انجام می شود . در بیان خصوصیات این روغن گیاهی ماساژ می توان به طبع خیلی گرم و خشک آن اشاره نمود که در درمان برخی از بیماری ها و مشکالات از آن استفاده می شود .
خواص روغن پیاز عنصل
بیشتر افراد در شناخت این محصول بیشتر به کاربرد این روغن ماساژ پیاز عنصل در بحث مو و ابرو و مژه آشنایی دارند و از طریق این خاصیت درمانی با این روغن اورگانیک ماساژ آشنا هستند . در بیان خاصیت این محصول در زمینه بیان شده می توان استفاده از روغن ماساژ پیاز عنصل برای تقویت ابرو  و مژه  ، ریشه مو و رفع ریزش مو که بر اثر سوء تغذیه و کمبود مواد معدنی حاصل می شود به صورت ماساژ بر روی سر به مدت 15 دقیقه و شستن بعد از سه ساعت با آب و شامپو بیان نمود .
در کنار این خاصیت درمانی که بیشتر برای عموم شناخته شده است می توان به خاصیت درمانی این محصول در تسکین درد مفاصل ، درد حاصل از سیاتیک و سردرد های ناشی از سردی و درد گوش و سرمازدگی اشاره داشت که به صورت ماساژ در محل استفاده می گردد  و دلیل این امر را می توان به دارا بودن گوگرد این گیاه درمانی اشاره نمود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

روغن ماساژ پیاز عنصل با قیمت مناسب
فروشگاه اسپرترکالا یکی از فروشگاه های تولید کننده و عرضه کننده انواع روغن ها و تجهیزات ماساژ می باشد که به سبب عرضه مستقیم و بدون واسطه توانسته محصولات خود را با کمترین قیمت عرضه نماید . همین موضوع سبب شده تا خریدارانی که به دنبال روغن ماساژ پیاز عنصل با قیمت مناسب هستند برای خرید به این فروشگاه مراجعه نمایند و از این روغن ماساژ اصل و اورگانیک خریداری نمایند . خرید از این فروشگاه به صورت مستقیم به دو شیوه خرید حضوری و خرید آنلاین برای خریداران مهیا شده است .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی