مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن بنه کوهی مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن بنه کوهی مخصوص ماساژ

روغن بنه کوهی مخصوص ماساژ

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
خیلی گرم و خشک
• طبع :
درخت چندساله با برگ چوبی کسودنگ یا ملنجیک
• تهیه شده از :
دفع سنگ ریزه کلیه ، سر درد ، درد مفاصل ، اسهال ، کرم معده
• موارد درمانی :
نیروی جنسی ، سوختگی ، ترک لب ، نرمی استخوان ، کمر درد ، رویش مجدد مو
• موارد مصرف :
گرم مزاجان
• موارد منع مصرف :
4410
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
200,000 ریال 
 

درخت چندساله با برگ چوبی که در سراسر شمال آفریقا و جنوب اروپا در ترکیه ، ایران و خاورمیانه می روید و طبعی گرم و خشک دارد ، در حوالی یندرعباس و هرمزگان به نام کسودنگ و در بوشهر کلخونگ نام گذاری کرده اند و در کشور ترکیه به آن ملنجیک می گویند . از این درخت قدیمی روغن بنه کوهی مخصوص ماساژ را تهیه می نمایند که از خواص بسیار شفا بخشی برخوردار می باشد .

خواص درمانی روغن ماساژ بنه کوهی
روغن بنه کوهی بسیار موثر و معجزه آسا جهت تقویت قوای جنسی و مسکن و آرام کننده کمر درد و دردهای مفاصلی استفاده می باشد . در درمان تکرر و ادرار قطره ای ،‌ کلیه ها را با روغن بنه کوهی ماساژ داده و گرم نگه دارید و تا حصول نتیجه این کار را تکرار کنید . برای از بین بردن ماه گرفتگی پوست بدن را هر شب با روغن بنه کوهی ماساژ دهید .
روغن بنه کوهی جهت آرام کردن درد کمر ،‌ درد پشت و درد قولنج مؤثر است ، ناحیه درد را با روغن بنه کوهی ماساژ داده و تا بهبودی کامل ادامه دهید . با مصرف روغن بنه کوهی به صورت ضماد می توان از گزیدگی نیش حشرات جلوگیری نمود‌ ، اگر روغن بنه را روی بدن ماساژ دهید ، به این صورت می توانید حشرات را از خود دور نمایید .
جهت صاف شدن صدا می توان از روغن بنه کوهی استفاده کرد . جهت بیماری لقوه و قولنج ،‌ محل مورد نظر را با روغن بنه ماساژ داده و کمی از آن را میل کنید . روغن بنه کوهی را روی سینه ماساژ دهید تا اخلاط سینه و ریه پاک گردند . برای رویاندن مو می توانید روغن بنه را به عنوان روغن تقویت رشد مو به کف سر ماساژ دهید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید روغن ماساژ درمانی بنه کوهی
با مراجعه به فروشگاه آنلاین اسپرت کالا می توانید از خرید انواع تجهیزات ورزشی و روغن های ماساژ درمانی بهره مند گردید . خرید روغن ماساژ بنه کوهی به عنوان محصولی موثر و کارآمد از این سایت فروشگاه لوازم ورزشی چه به صورت خرده و چه عمده با قیمت بسیار مناسب امکان پذیر است زیرا عرضه آن مستقیم و بی واسطه می باشد که خریداران را از خرید روغن ماساژ ارزان قیمت بهره مند می سازد . فروش روغن بنه کوهی با قیمت مناسب در این فروشگاه معتبر آنلاین همراه با مشاوره رایگان صورت می گیرد که می توانید با تماس با شماره های سایت از آن برخوردار گردید .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی