مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن سقز مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن سقز مخصوص ماساژ

روغن سقز مخصوص ماساژ

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی - آرایشی
• کاربرد :
گرم
• طبع :
سقز تلخ
• تهیه شده از :
نفخ ، یبوست ، زخم معده ، گرفتگی عضلات
• موارد درمانی :
روماتیسم ، آرتروز ، سیاتیک ، نقرس ، درد عضلانی ، کمر درد و پا درد
• موارد مصرف :
پیش از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید
• موارد منع مصرف :
4406
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
350,000 ریال 
 

طبیعت روغن سقز مخصوص ماساژ گرم است و با استفاده از آن روی پوست بدن خود حس گرمی به شما دست خواهد داد . بسیاری از افراد پس از ماساژ روغن سقز بر روی پوست ، بعد از چند ساعت از دردهای مزمن خلاصی می یابند . روغن ماساژ سقز به دلیل بوی مطبوعی که دارد برای تهیه لوازم آرایشی و صابون هم استفاده می شود .

روغن سقز برای ماساژ
روغن سقز از خاصیت ضد نفخ بسیار خوبی برخوردار است که در هضم غذا بسیار مؤثر است و به عنوان تسکین دهنده دردهای مفصلی به شما می رود ، این روغن مسهل هم چنین در درمان درد پا و کمر ، آرتروز و سیاتیک بسیار موثر و شفا بخش است . با ماساژ روغن گیاهی سقز روی شکم می توانید عارض نفخ شکم خود را بهبود بخشیده و به هضم غذای خود کمک نمایید .
در تسکین درد مفاصل روغن سقز را روی موضع درد ماساژ داده و محل را با پارچه بپوشانید تا گرم بماند . دیسک کمر و کمردرد را می توانید با ماساژ روغن سقز برطرف کنید . شما می توانید با ماساژ روغن سقز فشار ناشی از درد را از روی رگ های سیاتیک بردارید . برای درمان دردهای استخوانی حتما روغن سقز را از بالا به پایین ماساژ دهید.

روغن سقز برای واریس
با استفاده از ماساژ این روغن ماساژ درمانی باعث می شوید تا سیاه رگ ها و عضلات پا در به حرکت درآوردن مؤثر خون کمک کرده و باعث تخلیه خون از رگ ها گردد . محل درد را با صابون شسته و روغن سقز را از پائین به بالا روی محل واریس ماساژ دهید . روزانه 3 مرتبه این ماساژ را تکرار کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی روغن سقز
اگر به دنبال راهی موثر و مفید جهت درمان دردهای مفصلی ، عضلانی و سیاتیک و واریس پاهای خود هستید ، پیشنهاد می دهیم با خرید روغن سقز از فروشگاه اسپرت کالا به درمان این مشکلات بدنی خود کمک نمایید و تاثیر آن را زودتر از آن چه که باید ببینید . فروش روغن سقز در این فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی و روغن های گیانی ماساژ درمانی ، بدون واسطه بودن و در صورت خریداری محصول در اسرع وقت به صورت مستقیم به دست مشتری خواهد رسید که می توان گفت می توانید از خرید روغن ماساژ به قیمت تولیدی در امور درمانی ، آرایشگاهی و مصارف شخصی خود بهره مند گردید .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی