مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن فلفل قرمز مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن فلفل قرمز مخصوص ماساژ

روغن فلفل قرمز مخصوص ماساژ

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
خیلی گرم و خشک
• طبع :
فلفل قرمز
• تهیه شده از :
درد مفاصل ، آرام بخش ، التهاب ، کمر و پا درد شدید ، محرک اعضای فلج
• موارد درمانی :
دردهای روماتیسمی ، افزایش جریان خون موضعی
• موارد مصرف :
قسمت های حساس پوست ، داخل چشم و بینی ، کودکان
• موارد منع مصرف :
4401
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
350,000 ریال 
 

روغن فلفل قرمز مخصوص ماساژ از فلفل تند با یک روغن پایه مانند کنجد یا زیتون بدست می آید . رنگ آن معمولا نارنجی متمایل به سرخ است و مزه ی آن به فلفل ولی با شدت کمتر شبیه است . روغن فلفل قرمز از پخت فلفل در روغن پایه استخراج می گردد . روغنی که با فلفل سیچوان بدست می آید را روغن سیچوان می گویند . روغنی دیگر نیز از فلفل قرمز استخراج می شود که روغن دانه ی فلفل قرمز نام دارد چرا که از دانه های فلفل تند بدست می آید که دارای طبع خیلی گرم و خشک است . از انواع نام هایی که برای این روغن می شناسند می توان به روغن ماساژ فلفل قرمز ، روغن فلفل قرمز تند و یا روغن تند اشاره کرد .

روغن فلفل قرمز خواص
روغن فلفل قرمز خواص درمانی دارد . این روغن مواد مفید فلفل مانند کپسایسین را جذب کرده و خواص درمانی بسیار قدرت مندی را از خود بروز می دهد . یکی از کاربردهای روغن ماساژ فلفل قرمز استفاده در کرم های مخصوص آرتروز مفاصل است . می توانید با استفاده از موم و روغن فلفل قرمز کرم ضد درد آرتروز را بسازید و یا خود روغن را روی محل درد ماساژ دهید . ۸۰ درصد افرادی که از روغن فلفل قرمز استفاده می کنند بعد از 2 هفته به بهبودی می رسند .
کاهش دردهای حاصل از تورم ماهیچه و مفاصل با ماساژ روغن فلفل قرمز روی موضع کاهش پیدا می کند . همچنین روغن فلفل قرمز آماس کیسه های مفصلی را کاهش می دهد . هم چنین هر گونه نیشی که از پشه و یا حشرات مختلف باعث تورم و درد می شود را درمان می کند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید روغن فلفل قرمز مخصوص ماساژ
فروشگاه اسپرت کالا به عنوان یک فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی و روغن های ماساژ درمانی شناخته می شود که محصولات خود را به صورت عمده جهت مصارف درمانی و زیبایی به صورت خرده و عمده با قیمتی مناسب عرضه می دارد . این فروشگاه به علت عرضه مستقیم محصولات از تولیدی ، قیمت روغن فلفل قرمز را نسبت به بازار بسیار کاهش داده و خرید آن را چه برای مصارف شخصی و چه عمومی و عمده ، با مناسب ترین قیمت ممکن ساخته است . فروش روغن فلفل قرمز به صورت عمده از این شرکت همراه با گارانتی اصل کالا و ارسال رایگان روغن ماساژ همراه خواهد بود .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی