مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن نسترن مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن نسترن مخصوص ماساژ

روغن نسترن مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی - زیبایی
• کاربرد :
گرم
• طبع :
گل نسترن
• تهیه شده از :
درمان چین و چروک - قابض - لاغرکننده موضعی -
• موارد درمانی :
ضد آرتروز - ضد التهاب - انعطاف پوست
• موارد مصرف :
زنان باردار و شیرده
• موارد منع مصرف :
44102
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
200,000 ریال 
 

یکی دیگر از روغن های ماساژ مناسب برای پوست و درمان برخی از بیماری ها را می توان روغن نسترن مخصوص ماساژ  بیان نمود که با طبع گرم خود با خاصیت های فراوان مورد استفاده قرار می گیرد . این روغن ماساژ را با دارا بودن ویتامین c و بالاتر بودن این ویتامین نسبت به مرکبات می توان از بهترین روغن ها در جهت حفظ و تقویت بدن معرفی نمود . دارا بودن  پکتین اسید در این روغن گیاهی ، کلیه ها را از سموم پاک سازی کرده و به صورت خودکار قادر است تا سلامتی کلیه ها را به صورت عمومی تثبیت نماید .
خاصیت روغن گل نسترن
در بیان خواص این روغن می توان به خاصیت ضد آرتروزی آن که به سبب وجود اسید چرب GOPO می باشد ، اشاره نمود . استفاده از این روغن به صورت ماساژ موضعی می تواند در حدود نود درصد از درد های ناشی از بیماری مفاصل را کاهش دهد . از خواص دیگر این روغن ماساژ می توان کاهش آلبومین در ادرار و منع عرق کردن آن اشاره نمود . می توان از خاصیت های دیگر این روغن به خواصی چون لاغر کننده موضعی ، قابض بودن و تنگ و جمع کنندگی دهانه رحم نیز اشاره نمود . در کنار این خواص درمانی می توان به خواص روغن گل نسترن برای پوست نیز اشاره داشت .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

روغن ماساژ گل نسترن مفید برای پوست
از جایگزین های مناسب مرطوب کننده های امروزی می توان به استفاده از روغن گل نسترن اشاره نمود . روغن گل نسترن حاوی اسید های چرب ضد التهاب و ویتامین C و A است که رطوبت پوست را حفظ کرده و به درمان پوست های آسیب دیده نیز کمک می نماید . همچنین در جهت کاهش چین و چروک و از بین بردن لکه های پوستی و پیری نیز از این روغن استفاده می نمایند . خواص رطوبتی در روغن گل نسترن باعث شفاف سازی پوست شده و به تنگ کردن منافذ پوست شما کمک می کند . روغن گل نسترن به بازیابی انعطاف پوست کمک می کند . چند قطره از روغن گل نسترن را  روی صورت خود ماساژ دهید تا پوستی تازه و جوان داشته باشید .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی