مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن مار مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن مار مخصوص ماساژ

روغن مار مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
گرم و خشک
• طبع :
پوست مار
• تهیه شده از :
درمان مشکلاتی پوستی چون لکه پوستی ، رفع ریزش مو ، موخوره و درمان مو های آسب دیده
• موارد درمانی :
تقویت پیاز مو ، ریش و سبیل و ابرو
• موارد مصرف :
افراد دارای حساسیت قبل از استفاده تست نمایند
• موارد منع مصرف :
4499
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
1,400,000 ریال 
 

مار همان گونه که یک خزنده خطرناک به حساب می آید به عنوان یک داروی مفید نیز می توان از آن استفاده نمود . از سم آن به عنوان پاد زهر و داروی درمان برخی از بیماری ها و از پوست آن که در طی حرارت قرار می دهند روغن ماساژ مار را به دست می آورند که بیشترین کاربرد در بحث مشکلات مو و پوست را دارا می باشد . در طی تحقیقات بر روی روغن ماساژ مار هیچ موارد منع مصرف و عوارضی برای آن مشاهده نشده است ولی استفاده از بیش از حد و استفاده نادرست از این روغن برای افراد دچار حساسیت خواهد شد لذا افراد دارای حساسیت قبل از استفاده باید آن را تست نمایند . مزاج این روغن را می توان گرم و خشک معرفی نمود که دارای فوایدی زیادی می باشد که از جمله خواص روغن ماساژ مار به حساب می آید . 
خواص روغن ماساژ مار
طبیعت گرم و خشک این روغن در استفاده در جهت شفاف سازی و براق کردن پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد که از اصلی ترین خواص آن می توان استفاده از این روغن ماساژ مار در جهت درمان مشکلات مو از خشکی و چربی بیش از حد مو تا شوره و نازک بودن تارهای مو و کم پشتی را بیان نمود . در جهت درمان موهای آسیب دیده می توان ابتدا سر را به خوبی شسته تا تمیز شود سپس روغن را کف سر و روی موها ماساژ دهید تا کاملا جذب پیاز مو شود و این کار را هر روز تکرار کنید تا به نتیجه مطلوب دست یابید . در بیان دوره درمان موهای آسیب دیده با روغن مار می توان به یک ماه متوالی در درمان اشاره نمود . از اثرات معجزه انگیز روغن مار آن است که می تواند رنگ موها را سیاه کند . این تغییر رنگ دائمی بوده و موهای رویش یافته جدید سیاه خواهند بود . روغن را شب ها روی مو و کف سر ماساژ داده تا جذب پوست شود و صبح بشوئید . برای درمان ریزش ابرو و مژه می توانید از روغن مار بهره ببرید . ابروها و مژه های خود را با روغن مار ماساژ دهید که این روغن باعث رشد متناسب و پر پشت شدن ابرو و بلند شدن مژه می شود . در بیان خاصیت روغن مار برای پوست با توجه به آگاهی از در راستای درخشندگی و ترمیم پوست و از بین بردن لکه های پوستی ، پوست خود را هر روز با این روغن ماساژ دهید و اجازه دهید روغن جذب پوست شود . این دوره را تا سه ماه ادامه دهید تا هیچ اثری از لکه های پوستی بر جای نماند . در درمان سوختگی ها نیز می توانید روغن مار را بکار ببرید بدین صورت که روغن را روی موضع ماساژ داده تا به سرعت و در کوتاه ترین زمان ، سوختگی رفع گردد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

با توجه به خواص روغن ماساژ مار و به دست آوردن آگاهی در این زمینه بیشتر افراد در سلامت پوست و موی خود به دنبال این روغن گران قیمت هستند . لذا در خرید به دنبال منبعی معتبر هستند تا بتوانند روغن ماساژ خالص را به دست آورند تا از نتیجه ای مطلوب بهره گیرند . لذا برای خرید این روغن ماساژ مار اصل و خالص به فروشگاه اسپرتر کالا تولید کننده و عرضه کننده انواع روغن های ماساژ چون روغن مار با نازل ترین قیمت نسبت به فروشگاه های دیگر به سبب ارائه مستقیم و نبود واسطه در زمینه عرضه و فروش مراجعه می نمایند .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی