مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن گِل ارمنی مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن گِل ارمنی مخصوص ماساژ

روغن گِل ارمنی مخصوص ماساژ

مقدار: 10000000 عدد

مشخصات فنی محصول

درمانی
• کاربرد :
سرد و خشک
• طبع :
گل ارمنی
• تهیه شده از :
واریس و ورم ، تب
• موارد درمانی :
منافذ پوستی ، ضد لک و کک ، جوش
• موارد مصرف :
حساسیت های پوستی
• موارد منع مصرف :
4494
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
200,000 ریال 
 

گلي است به رنگ سرخ مايل به خاکي که زرگرها از آن در رنگ دادن به طلا استفاده می کنند . از نظر طب سنتی مزاج روغن ماساژ گل ارمنی سرد و خشک است و می توانید برای بند آوردن خونریزی استفاده کنید . روغن گل ارمنی زخم شش را مي خکشاند و در مداواي سل بسیار مفيد است .
اگر روغن گل ارمنی را بر روی جوش هاي طاعوني به آرامی ماساژ دهید نمي گذارد عفونت از اندامي به اندام ديگر سرايت کند . روغن گل ارمنی برای از بین بردن جای زخم و هم چنین برای درمان جوش و زخم دهان نیز استفاده می شود . روغن گل ارمنی را روی زخم به آرامی ماساژ دهید و بعد از 10 دقیقه آبکشی کنید و تا حصول نتیجه این کار را تکرار کنید .
برای علاج سرماخوردگی و تنگی نفس می توانید گل ارمنی را روی گلو ماساژ دهید و این کار را تا بهبودی کامل ادامه دهید . ماساژ بدن با روغن گل ارمنی در برطرف کردن تب به ویژه تب های سلی و وبایی کاربرد دارد . قومي که عادت کرده بودند از روغن گل ارمني استفاده کنند از بيماري واگير بسيار خطرناک نجات يافتند . برای درمان واریس می توانید روغن ماساژ گل ارمنی را روی موضع ماساژ داده و بعد از 1 ساعت بشوئید . اگر روغن گل ارمنی را روی پوست ماساژ دهید لک های صورت را کم رنگ کرده و منافذ پوست صورت را پر می کند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید روغن ماساژ گِل ارمنی
فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا دارای انواع روغن های ماساژ درمانی می باشد که از کاربردهای مختلفی در درمان و یا بهبود بیماری های متفاوت و یا ریلکس درمانی برخوردار می باشد . خرید روغن ماساژ گل ارمنی عموما با کاربرد درمانی جهت بهبود بیماری هایی چون واریس و ورم صورت می پذیرد . فروشگاه آنلاین اسپرتر کالا عرضه کننده این روغن ماساژ درمانی با قیمت بسیار مناسب می باشد که مراکز درمانی می توانند آن را با قیمت عمده جهت درمان این دست از بیماران خود تهیه نمایند . مراکز ماساژ درمانی نیز به دلیل مراجعه این دست از بیماران می توانند از این روغن ماساژ شفا بخش با قیمت مناسب خریداری نمایند .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی