مشاوره و سفارشات : 09136544566
روغن بنفشه بادام مخصوص ماساژ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


روغن بنفشه بادام مخصوص ماساژ

روغن بنفشه بادام مخصوص ماساژ

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

زیبایی - درمانی
• کاربرد :
سرد و تر
• طبع :
ترکیب گل بنفشه و روغن بادام
• تهیه شده از :
رفع سردرد میگرنی - قطع تب و رفع مشکلات مو و پوست
• موارد درمانی :
نرم کننده و تقویت کننده پوست خشک - سفید کننده پوست - تقویت مو و ناخن
• موارد مصرف :
ندارد
• موارد منع مصرف :
4474
کد محصول
موجود است : وضعيت موجودی
مقدار  
500,000 ریال 
 

یکی از بهترین روغن های ماساژ طبیعی ضد درد و مناسب برای پوست و مو که در روایات به عنوان بهترین روغن از آن نام برده می شود را می توان روغن بنفش بادام  یا روغن بنفشه پایه بادام مخصوص ماساژ  با ترکیب گل بنفشه با روغن بادام حاصل می شود باطبع سرد و تر معرفی نمود . که در رفع درد از سر و چشمان کاربرد فراوانی دارد . استفاده از این روغن ماساژ بنفشه بادام در جهت رفع سردرد های میگرنی به صورت چکاندن یک قطره از روغن بنفشه بادام داخل بینی و ماساژ بالای ابرو و پیشانی با آن موثر می باشد . همچنین در برطرف نمودن تب نیز می توانید روغن بنفشه بادام را داخل آب پاشویه ریخته و پاها را با آن ماساژ دهید تا تب قطع گردد . از دیگر خواص این روغن ماساژ می توان به کاربرد زیبایی آن اشاره نمود .
خواص روغن بنفشه بادام برای پوست
روغن بنفشه بادام روغن خوبی برای ماساژ به شمار می رود چرا که خاصیت تقویت کنندگی دارد و پوست را از مشکلات پوستی مثل خشکی پوست حفظ می کند و باعث نرم شدن پوست شده و پوست را سفید و درخشان می کند . در رفع سوختگی و زخم ها نیز می توانید از روغن بنفشه بادام به صورت ماساژ روی موضع بهره برده تا سوختگی و جای آن رفع گردد .
خواص روغن بنفشه بادام برای مو
در صورت بر طرف نمودن ریزش مو و داشتن موهای کم پشت و نازک می توانید از ماساژ روغن بنفشه پایه بادام به صورت ریختن چند قطره روی پوست سر و موی خود و ماساژ و  آن و آبکشی بعد از سه ساعت آن را آبکشی نمایید تا بعد از طی دوره مشخص به نتیجه ایی مطلوب دست یابید . برای ریزش و کم پشتی ابرو و مژه ها نیز می توانید روغن بنفشه بادام را به صورت ماساژ روی ابروها و مژه ها استفاده کنید .
روغن بنفشه بادام  مفید برای ناخن
روغن بنفشه بادام سرد و تر است و در سلامت ناخن مفید است . کافی است روغن را گوشه های ناخن ماساژ دهید تا از شکنندگی ناخن در امان باشید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین روغن ماساژ طبیعی ضد درد و مناسب برای پوست و مو
افرادی که برای تهیه ی روغن ماساژ طبیعی به دنبال روغن ماساژ مناسب در رفع درد و مناسب برای پوست و مو می باشند می توانند روغن ماساژ بنفشه بادام را به عنوان بهترین روغن انتخاب نمایند . خرید روغن بنفشه بادام به عنوان بهترین روغن ماساژ با کاربرد درمانی و زیبایی توانسته در میان خریداران به جایگاه مطلوبی دست یابد و همین موضوع در ارائه این روغن مخصوص ماساژ در فروشگاه اسپرتر کالا تاثیر داشته است . خرید از این فروشگاه برای خریداران در تهیه روغن بنفشه بادام به صورت حضوری و آنلاین فراهم گشته است تا هر خریدار در هر جایی از کشور بتواند به خرید روغن ماساژ با کیفیت به صورت تحویل در اسرع وقت دست یابند .

خرید لوازم و تجهیزات ورزشی
اطلاعات تماس اسپرتر کالا
خانه ورزش کاشان

آدرس : کاشان ، خیابان آیت الله کاشانی ، روبرو کوچه حوضخانه

شماره تماس جهت مشاوره و سفارشات :

09136544566

03155448364
خرید آنلاین لوازم ورزشی
خرید بی واسطه لوازم ورزشی